اخبار سیاسی

خطر اضافه وزن برای مبتلایان به کرونا

دکتر ولش به تایمز گفت: گروه همکاران او دریافتند که به ازای هر چهار و نیم واحد اضافی در شاخص توده بدنی، خطر مرگ بر اثر ویروس کرونا تا 25 درصد افزایش می یابد.

16 تیر 1399

اتهام زنی پامپئو به چین درباره کرونا برای انحراف توجهات از ناتوانی های ترامپ است

سازمان جاسوسی آلمان با تشکیک در ادعای آمریکا مبنی بر مهندسی شده بودن ویروس کرونا، از واشنگتن خواست اگر مدارکی در این باره دارد، ارائه کند.

15 تیر 1399

خبرنگاران محور سربیشه به ماهیرود چهار خطه می گردد

بیرجند - خبرنگاران - استاندار خراسان جنوبی گفت: طبق لایحه بودجه 99 مبلغ 400 میلیارد ریال به محور سربیشه -ماهیرود اختصاص یافت که این محور تا 2 سال آینده چهار خطه می گردد.

12 تیر 1399

خبرنگاران پاکستان خواستار ورود ناظران سازمان ملل به دعوای مرزی با هند شد

اسلام آباد - خبرنگاران - همزمان با تشدید درگیری های مرزی و تداوم اتهام زنی میان پاکستان و هند، اسلام آباد رسماً از ناظران نظامی سازمان ملل درخواست کرد تا از دهلی نو هرگونه اطلاعات مبنی بر اتهام تهاجم مرزی و نفوذ به خاک کشور همسایه را دریافت کند.

10 تیر 1399

تفاوت میان اینترنت ADSL و VDSL و فیبرنوری چیست؟ (به روزرسانی 8 اردیبهشت ماه 1399)

اوایل اسفندماه گذشته، شرکت مخابرات از سرویس اینترنت پرسرعت VDSL رونمایی کرد و ارایه سرویس آن در برخی مناطق تهران آغاز شده است.

4 تیر 1399

جزئیات دستورات روحانی به 2 وزیر درباره از سرگیری کسب و کارهای کم ریسک

حسن روحانی رئیس جمهوری در تماس تلفنی با وزرای کشور و بهداشت با اشاره به ازسرگیری فعالیت کسب و کارهای کم ریسک در تهران از 30 فروردین، دستوراتی را در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا صادر کرد.

17 خرداد 1399

خبرنگاران کاظم جلالی: آمریکا در کار ایران برای مقابله با کرونا سنگ اندازی می نماید

مسکو - خبرنگاران - سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه با اشاره به تروریسم بهداشتی آمریکا علیه ایران اظهار داشت: واشنگتن در جهت کوشش جهانی برای مبارزه با کرونا علی الخصوص در رابطه با ایران سنگ اندازی می نماید.

16 خرداد 1399

آمریکا بیشترین مرگ روزانه کرونا را گزارش کرد، آمریکا از لحاظ شمار تلفات اول شد

آمریکا با گزارش بیشترین مرگ روزانه ناشی از ویروس کرونا از لحاظ شماره کلی تلفات ناشی بیماری نیز با پشت سر گذاشتن ایتالیا به رده نخست رسید.

14 خرداد 1399

سفیر آمریکا در کره جنوبی استعفا می دهد

ایرنا نوشت: گزارش روزنامه ژاپن تودی حاکی است هری هریس سفیر آمریکا در کره جنوبی به دنبال بروز بعضی تنش ها، احتمالا از مقام خود کناره گیری کند.

11 خرداد 1399

تلفات کرونا در کانادا به بیش از 5 هزار نفر رسید

آژانس بهداشت عمومی کانادا از افزایش تلفات ناشی از ابتلا به ویروس کرونا خبر داده است.

11 خرداد 1399

سالمندان نگران در قاره پیر و بحران کرونا

کشورهای اروپایی با افزایش شمار مبتلایان به کووید 19 و کمبود تجهیزات پزشکی، خود را در شرایط سخت اول حفظ جان جوانان می یابند و این مساله سبب شده تا سالمندان بیش از پیش احساس تبعیض را در قاره پیر تجربه نمایند.

10 خرداد 1399

وزیر حج عربستان: کشورهای اسلامی فعلاً برای حج برنامه ریزی نکنند

وزیر حج عربستان سعودی از کشورهای اسلامی خواست که فعلاً برای حج برنامه ریزی نکنند.

1 خرداد 1399

خبرنگاران 32 جمهوری و استان روسیه قرنطینه شدند

مسکو - خبرنگاران - با ادامه شیوع ویروس کرونا در روسیه، قرنطینه یا نظام خودانزوایی خانگی در 32 جمهوری و استان روسیه به اجرا درمی آمد.

30 اردیبهشت 1399

خبرنگاران اقدامات مقاومتی کشورهای اروپایی برای مقابله با کرونا

تهران- خبرنگاران- تعدادی از کشورهای اروپایی با افزایش شیوع ویروس کرونا برای کاهش تاثیر این ویروس کشنده بر اقتصاد اقداماتی مقاومتی را شروع نموده اند.

26 اردیبهشت 1399

وزیر بهداشت بریتانیا به دنبال نخست وزیر کرونا مثبت شد

مت هنکاک وزیر بهداشت بریتانیا تایید کرد که آزمایش ویروس کرونایش مثبت شده است، قبلا بوریس جانسون، نخست وزیر هم از کرونا مثبت شدنش خبر داده بود.

26 اردیبهشت 1399

آنالیز واگذاری آپارتمان به نمایندگان در هیئت رئیسه مجلس

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از آنالیز واگذاری آپارتمان به تعدادی از نمایندگان در جلسه این هیئت اطلاع داد و گفت: این ادعا می تواند تبعاتی برای کل نمایندگان و یا حتی فرایند استیضاح ها در مجلس داشته باشد.

24 اردیبهشت 1399

کرونا، افزایش تصاعدی مبتلایان در استرالیا؛ نیوزیلند برای قرنطینه عمومی آماده می گردد

تعداد مبتلایان به ویروس جدید کرونا در کشورهای اقیانوسیه رو به افزایش بوده و نخست وزیر نیوزیلند نیز دستور اعمال قرنطینه عمومی را صادر نموده است.

23 اردیبهشت 1399

اولین صعود دلار جهانی پس از سه ریزش

شاخص دلار جهانی پس از سه افت متوالی خاتمه صعوی شد.

22 اردیبهشت 1399

بیانیه وزارت خارجه ایران در مورد تحولات جاری در افغانستان

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای در مورد تأثیرات داخلی و منطقه ای اختلافات اخیر در افغانستان بر سر نتایج انتخابات ریاست جمهوری این کشور صادر کرد.

21 اردیبهشت 1399

ارتش روسیه برای مهار کرونا به ایتالیا یاری می نماید

وزارت دفاع روسیه از یاری رسانی ارتش این کشور به ایتالیا برای مهار کرونا و ارسال انواع اقلام دارو و خودروهای ضد عفونی کننده به این کشور اطلاع داد.

21 اردیبهشت 1399
تعداد: (262)