اخبار صنعت

نمونه هایی از طرح های نوآورانه و خلق هتل هایی از آینده

در دنیای امروزی که همه چیز در حال تغییر است و روز به روز به سرعت پیشرفت آن افزوده می گردد، ایده پردازی حرف اول را میزند. یکی از جذاب ترین موضوعاتی که سرمایه گذاری های عظیمی در جهت ارتقای هر چه بیشتر آن در جریان است و اهمیت دو چندانی در آینده پیدا خواهد نمود،...

9 فروردین 1399

4 طرح هادی گردشگری در روستاهای استان زنجان تهیه می گردد

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان به تهیه طرح هادی ویژه در 4 روستای هدف گردشگری اشاره نمود و گفت: این طرح ها به تناسب اعتبارات اجرایی می گردد.

1 فروردین 1399

10 استارتاپ و شرکت برتر جهان

اکنون زمان مناسبی برای فین تک است. این صنعت سال2018 گسترش جهانی یافت و بیش از 32میلیارد دلار درآمد داشت. علاوه بر این، نواحی جنوبی آمریکا و بعضی کشورهای آفریقایی پدیده های نوظهور این حوزه هستند. شرکت های فین تک، از جمله فناوری های بیمه، افزایش یافته اند...

27 اسفند 1398

شهرخودرو سیزدهمین تیم ایرانی لیگ قهرمانان

شهرخودرو با صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تبدیل به سیزدهمین تیم ایرانی شرکت کننده در این رقابتها شد.

27 اسفند 1398

چین همان کارخانه دنیاست

نزدیک به دو ماه از زمان انتشار ویروس کرونا در ووهان می گذرد که در این مدت به کشورها و قاره های دیگر نیز راه پیدا نموده و حتی مسیرهای آبی را نیز از تاثیرات خود مصون نگذاشته است. روز گذشته اداره ملی آمار چین برآوردهای اولیه از میزان تاثیرپذیری اقتصاد چین...

24 اسفند 1398

طرح 24 بندی حمایت از کارآفرینان پیشرو در دولت

مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت کار گفت: طرح 24 بندی حمایت از کارآفرینان پیشرو در هیأت دولت در حال آنالیز است که به زودی تصویب می گردد.

23 اسفند 1398

جدول لیگ برتر فوتبال در خاتمه روز دوم از هفته هفدهم، سپاهان فرصت صدرنشینی را از دست داد

تیم فوتبال سپاهان اصفهان با تساوی مقابل ماشین سازی تبریز فرصت صعود به صدر جدول را از دست داد.

23 اسفند 1398

کاهش 33 درصدی صادرات برنج هند به ایران

صادرات برنج باسماتی هند به ایران، در 8 ماهه ابتدایی امسال به 600 هزار تن رسید که نسبت به 900 هزار تن سال گذشته 33 درصد کاهش داشته است.

23 اسفند 1398

مهم ترین تصمیم های کنفرانس برلین برای حل بحران لیبی

همزمان با سرانجام کنفرانس برلین کشورهای شرکت کننده در کنفرانس لیبی با صدور بیانیه ای تصمیماتی در راستای حل بحران لیبی اتخاذ کردند

15 اسفند 1398

فراوری تجاری دشمنان طبیعی آفات کشاورزی توسط محققان دانشگاهی

پس از آنالیز های چندین ساله و مشترک تیم تحقیقاتی دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس با گروه حشره شناسی دانشگاه بولونیا (ایتالیا)، دستیابی به تکنیک های پرورش انبوه و تجاری زنبورهای پارازیتویید برای کاهش جمعیت آفات امکان پذیر شد.

13 اسفند 1398

راه اندازی مرکز پشتیبانی تجاری روسیه در ایران

نشست روز اقتصاد روسیه به منظور آنالیز زمینه های همکاری ایران و فدراسیون روسیه با حضور رئیس نمایندگی بازرگانی فدراسیون روسیه، معاون امور بین الملل اتاق ایران، نمایندگان وزارت امور خارجه، سازمان توسعه تجارت و جمعی از فعالان مالی برگزار گردید.

12 اسفند 1398

افزایش قربانیان شریف و علم و صنعت

علاوه بر دو دانشجوی دانشگاه علم و صنعت ایران که متأسفانه در سانحه سقوط هواپیمای تهران- کی یف جان باخته اند، روابط عمومی این دانشگاه لیست هفت نفره ای از قربانیان این حادثه که از دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت بودند، منتشر کرده است.

9 اسفند 1398

شروع تمرینات صنعت نفت زیر نظر اسکوچیچ

تمرینات تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته جاری برگزار می گردد.

6 اسفند 1398

بیماری پوستی که در یک قدمی شماست

یک متخصص پوست، مو، زیبایی گفت: یکی از بیماری های پوستی مربوط به رنگ دانه ها بیماری برص یا ویتیلیگو است.

5 اسفند 1398

توجه به علائم شست وشو عمر لباس را بیشتر می نماید

همه ما وقتی لباسی می خریم، می خواهیم مدت زیادی از آن استفاده کنیم، بدون آنکه ظاهر و کیفیتش را از دست بدهد. پس باید به یک سری نکات در هنگام شست وشو، خشکشویی و اتوکشی توجه کنیم. این نکات روی برچسب لباس ها که به لباس دوخته شده با علائمی تعیین شده است. اما این...

4 اسفند 1398

افزایش مصرف سوخت سی ان جی در خراسان جنوبی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: میزان مصرف گاز سی ان جی در استان خراسان جنوبی از زمانی که طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین اجرا شد 31 درصد افزایش یافته است.

29 بهمن 1398

خودروهای سبز، راه کار چینی ها برای مبارزه با آلودگی هوا

یکی از مهمترین اقدامات دولت چین برای مبارزه با آلودگی هوا، توسعه صنعت خودروهای برقی سازگار با محیط زیست است که انتظار می رود این کشور را به بزرگترین بازار خودروهای الکتریکی دنیا تبدیل کند.

28 بهمن 1398

15 هزار و 558 نفر در آزمون کارشناسان رسمی در حوزه تهران شرکت کردند

آزمون کارشناسان رسمی در تهران در 8 محل آزمون با ثبت نام 15 هزار و 558 نفر در 64رشته کارشناسی با حضور یک نفر از هیئت مدیره تهران در هر محل برای نظارت، تشکیل و با نظم و ترتیب خوبی برگزار شد.

27 بهمن 1398

هاب های تخصصی محصولات استراتژیک در خراسان جنوبی شکل گیرد

خبرنگاران/خراسان جنوبی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی گفت: باید در زمینه محصولات استراتژیک خراسان جنوبی هاب های تخصصی از این استان شکل گیرد.

25 بهمن 1398

اگر ترمز اتومبیل نگرفت، بهترین اقدام چیست؟

کار دات آی آر: تصور کنید که در یک اتوبان در حال رانندگی هستید و می خواهید وارد فرعی شوید. پدال ترمز را فشار می دهید و ناگهان متوجه می شوید ترمز ندارید! با خود تصور می کنید که با سرعت 100 کیلومتر برساعت به گارد ریل بزنید و داخل رودخانه شیرجه بزنید یا به هر نحوی...

25 بهمن 1398
تعداد: (156)