برآورد درباره انتخابات زودهنگام در انگلیس قوت گرفت

به گزارش تور گرجستان ارزان، رئیس دفتر بوریس جانسون مرخصی تمام مشاوران دولتی را تا 31 اکتبر لغو نموده است و برآورد درباره برنامه دولت برای برگزاری انتخابات زودهنگام در پی خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا قوت گرفته است.

برآورد درباره انتخابات زودهنگام در انگلیس قوت گرفت

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش تور گرجستان ارزان، به نوشته روزنامه گاردین، مشاوران ویژه بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا ایمیلی با این محتوا دریافت کردند که اختلالاتی درباره مرخصی ایجاد شده است و آنها نمی توانند تا 31 اکتبر درخواست مرخصی داشته باشند و کسانی که مرخصی گرفته اند مورد به مورد آنالیز می شوند. با این حال به این مشاوران گفته شده که مانعی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته وجود ندارد.

این ایمیل خشم بسیاری از دریافت نمایندگانی را که از حجم کاری بی سابقه در ماه های سپتامبر و اکتبر گلایه داشتند، برانگیخته است. یکی از دریافت نمایندگان ایمیل گفت، مشاوران ویژه بخشی از جنگ روابط عمومی هستند تا مردم را متقاعد نمایند که دولت درباره عدم توافق جدی است.

بوریس جانسون هم شخصا در اطلاعیه ای خطاب به کارکنان گفته است دولت لندن اکنون روی بریگزیت بدون توافق متمرکز است. نخست وزیر بریتانیا در این نامه گفته است، شرایط هر طور که باشد بریتانیا برای خروج در 31 اکتبر تاکید دارد و کارکنان باید فورا و به سرعت برای این اولویت آماده شوند.

دفتر نخست وزیری لندن این مساله را رد نکرد که اگر قانونگذاران بخواهند در اوایل سپتامبر به دولت بوریس جانسون رای عدم اعتماد بدهند، احتمالا انتخابات زودهنگام در روزهای ابتدای نوامبر برگزار می گردد اما تاکید نمود نخست وزیر اطمینان حاصل می نماید که بریتانیا در 31 اکتبر از اتحادیه اروپا خارج می گردد.

معین نیست که آیا قانونگذاران ضد بریگزیت مجلس بریتانیا یک انتخابات زودهنگام را رقم می زنند یا خیر؛ چهره های دموکرات کارگر و لیبرال درباره تمایلات حزب هایشان برای گذاشتن شرط و شروط درباره تشکیل هرگونه دولت وحدت یا دولت ائتلافی برای آمادگی برای جلوگیری از یک بریگزیت بدون توافق اختلاف نظر دارند.

جان مک دانل، وزیر خزانه داری دولت سایه بریتانیا گفته است، حزب کارگر برای تشکیل دولت 14 روز پس از رای اعتماد کوشش می نماید تا مانع انتخابات زودهنگام گردد اما حمایت حزب کارگر از هر نامزد دولت وحدت مانند کی کلارک یا دومینیک گریو را رد کرد.

حزب کارگر بریتانیا تاکید دارد، هر نماینده ای که خواهان جلوگیری از عدم توافق است باید از کوشش جرمی کوربین برای تشکیل دولت حمایت کند. با این حال چوکار اومونا، از نمایندگان لیبرال دموکرات که قبلا عضو حزب کارگر بود، مدعی شد اقلیت مناسبی از همکاران سابقش از نخست وزیری جرمی کوربین حمایت می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 523

به "برآورد درباره انتخابات زودهنگام در انگلیس قوت گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برآورد درباره انتخابات زودهنگام در انگلیس قوت گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید