تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

به گزارش تور گرجستان ارزان، یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

به گزارش تور گرجستان ارزان، علی اصغر یوسف نژد تذکرات کتبی نمایندگان را به توضیح زیر قرائت کرد:

شهاب نادری به وزیر ارتباطات: ایجاد ایستگاه های ایرانسل و همراه اول، نبود اینترنت پرسرعت در حوزه انتخابی، همچنین در تذکری به وزیر نیرو: برخورد دوگانه وزارت نیرو در یک اقلیم نشان از چیست؟ رسیدگی فوری به خشکسالی باغات منطقه با وجود داشتن آب کافی.

شاعری به وزیر نفت: جلوگیری از عرضه بنزین و سوخت بی کیفیت در صندلی های سوخت کشور و به وزیر جهاد کشاورزی: جلوگیری از واردات برنج در فصل برداشت.

حسینعلی حاجی دلیگانی به رییس جمهور: غیرقانونی بودن پرداخت ارز دولتی به شرکت های دارویی

ترکی به وزیر نیرو: علت عدم شروع اجرایی پروژه آبرسانی به شهرها و روستاهای چهار شهرستان حوزه انتخابیه، علت عدم شروع عملیات اجرایی سدهای حوزه انتخابیه علی رغم معین ردیف بودجه چیست؟

اکبر ترکی و اکبر رنجبرزاده به وزیر جهاد کشاورزی: علت عدم ساماندهی و حمایت لازم از صادرات محصولات کشاورزی به خصوص در این فصل برای صادرات محصولات پیاز به عراق.

محمدحسین فرهنگی به وزیر راه و شهرسازی: ضرورت نظارت مستمر در قیمت بلیت شرکت های خطوط هوایی که بدون هرگونه رابطه به صورت افسارگسیخته در جریان است.

محمدجواد ابطحی به وزیر کشور: آنالیز موضوع تخریب سکونتگاه مهاجران فقیر شیعه پاکستانی در بالاشهر و معرفی مسببین به دستگاه قضا.

علی ساری به وزیر اقتصاد: عدم کارکرد مناسب گمرک استان و چالش شدید فراوری نمایندگان با بند پنج مصوبه هیات وزیران به شماره 63793، و به وزیر امور خارجه: عدم پیگیری چالش تالاب هورالعظیم.

ایران نژاد به وزیر اقتصاد: علت درگیری مدیر گمرک چابهار و دخالت در امور نظارتی گمرک استان که موجب عدم توسعه تجارت در گمرک چابهار می گردد.

نادر قاضی پور، علیرضا محجوب و رضایی کوچی به رییس جمهور: تامین بار مالی اجرای ماده 27 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران.

اکبر رنجبرزاده به رییس جمهور: پرداخت مطالبات کشاورزان که محصولات کشاورزی خود را به دولت تحویل دادند. تشکر از پرداخت 50 درصدی بدهی به کشاورزان بابت گندم.

علیرضا محجوب، نادر قاضی پور و رضایی کوچی به رییس جمهور: تسریع در تهیه لوازم پزشکی و مواد اولیه اورژانس و اتاق های عمل و دبیرستان های دولتی.

احمد مرادی به وزیر نفت: افزایش قیمت سوخت لنج های تجاری موجب کاهش صادرات و ایجاد خسارت به لنج داران و ملوانان شد.

عین الله شریف پور به وزیر کشور: پیرو مکاتبات و نشست های قبلی در خصوص پیگیری کردن مستقل شدن هنگ مرزی چالدران با داشتن 146 کیلومتر مرز مشترک با ترکیه و اقدامات اخیر این کشور در خصوص هنگ مرزی و ترددهای غیرمجاز چندصد نفری. به وزیر صنعت، معدن و تجارت: علت عدم تحویل خودروهای پیش فروش گردیده داخلی چیست؟ در این خصوص اقدام جدی گردد.

نادر قاضی پور و علی رضا محجوب به وزیر اقتصاد: لزوم کنار گذاشتن افراد بازنشسته و عدم به کارگیری در مسئولیت های مختلف از جمله حراست گمرک ایران و به رییس جمهور و وزیر اقتصاد: لزوم به کارگیری مدیران سابق که خانه نشین گردیده اند و از کشور حقوق گرفتن می نمایند و به وزیر صنعت، معدن و تجارت: ضرورت تمدید ثبت سفارش کاغذ کتاب های درسی برای شرکت سهامی افست.

محمدحسین قربانی به وزیر امور خارجه: جلوگیری از تضییع حقوق جمهوری اسلامی ایران در دریای خزر و بیان مسائل پشت پرده برای افکار عمومی با شفافیت تمام.

علیم یارمحمدی به وزیر راه و شهرسازی: آمار کشته ها و مجروحین در راه های مواصلاتی جنوب استان سیستان و بلوچستان غیرقابل توجیه است احتیاج به توجه دارد.

ابوالفضل سروش به وزیر بهداشت: لزوم نظارت بر ارائه مطلوب خدمات پرستاری در بیمارستان های دولتی و عمومی و به وزیر جهاد کشاورزی: اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری از افزایش قیمت کالاهای اساسی مورد احتیاج مردم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 79

به "تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید