ایجاد مجتمع های دامداری و تامین نهاده های دامداران پیگیری شود، تاکید دوباره بر شعار مهدیشهر قطب دامپروری کشور

به گزارش تور گرجستان ارزان، به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از سمنانبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهور، سید ابراهیم رئیسی با حضور سرزده در یکی از سیاه چادرهای عشایر مهدی شهر سمنان و پس از شنیدن مسائل عشایر منطقه، اظهار کرد: مسائل مطرح شده بیشتر درباره کم آبی است و علاوه بر اقدامات لازم، باید دعا کنیم خداوند رحمت الهی را نصیب کشور کند.

ایجاد مجتمع های دامداری و تامین نهاده های دامداران پیگیری شود، تاکید دوباره بر شعار مهدیشهر قطب دامپروری کشور

وی با اشاره به گزارش وزیر جهاد کشاورزی برای حل مسائل عشایر و دامداران مهدی شهر گفت: نهاده های دامی به نحوی در اختیار عشایر و دامداران مهدی شهر قرار گیرد که پس از به ثمر نشستن دام آنها، بازپرداخت اقساط تسهیلات آغاز شود.

رئیس جمهور خطاب به استاندار سمنان تاکید کرد: مسئله ایجاد مجتمع دامداری را پیگیری کنند تا به پایان برسد.

رئیسی با قدردانی از تلاش زنان عشایر برای تولید صنایع دستی و اهمیت موقعیت مکانی استان سمنان که به باب الرضا (ع) معروف است، گفت: ایجاد بازار و بازاریابی برای فروش محصولات صنایع دستی در حمایت از این صنعت محلی اهمیت زیادی دارد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2186

به "ایجاد مجتمع های دامداری و تامین نهاده های دامداران پیگیری شود، تاکید دوباره بر شعار مهدیشهر قطب دامپروری کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد مجتمع های دامداری و تامین نهاده های دامداران پیگیری شود، تاکید دوباره بر شعار مهدیشهر قطب دامپروری کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید