سینما

فعالیت های مجازی تشکل های دانشجویی در دوران کرونا افزایش پیدا کند

عضو انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران گفت: فعالیت های مجازی که تا به امروز در دانشگاه دست کم گرفته می شد، امیدواریم تشکل های دانشجویی با توجه به شرایط کرونا این موضوع را تقویت نمایند.

25 مهر 1399

ماندگارترین کاراکتر های سینمای ایران (2)

خبرنگاران: می توان در فیلم های سینمای ایران شخصیت هایی یافت که در حافظه نسل ها باقی مانده است .علت این ماندگاری شاید به واسطه فیلم نامه یا کارگردانی باشد، ولی هرگز نمی توان از بازی بازیگران آنها چشم پوشی کرد.

22 مهر 1399

دوچرخه سواری برای زنان، یک اعتراض پنهان است؟

وب سایت آسو: کتاب انقلاب؛ چگونه زنان دوچرخه سوار جهانی را تغییر دادند، تاریخچه و بزرگداشتی ست از نخستین زنان دوچرخه سواری که کارشان ابتدا نوعی بیانیه ای سیاسی، سرگرمی ای دوست داشتنی و در نهایت اقدامی فمینیستی به شمار می رفت.

6 مهر 1399

لباس کاراکترهای دل؛ دامن آوا، شال رابی و تیرگی رستا

وب سایت چی بپوشم: مدتی است به این مسئله فکر می کنم که گویا در سینمای ایران، پدیده ای به نام طراحی لباس مهجور مانده است. در تمامی جهان طراحی لباس، یکی از اصول و ارکان اصلی فیلم ها و سریال ها محسوب می گردد که ازطریق آن، ویژگی های شخصیت ها، سیر تکاملیشان، حالات...

5 مهر 1399

هدیه آسمانی رادیو نمایش در آستانه عید قربان

ویژه برنامه هدیه آسمان به مناسبت عید سعید قربان از رادیو نمایش پخش می شود.

1 مهر 1399

در زادروز کریستوفر نولان، فیلم Memento را بازبینی کنیم

امروز مصادف است با کریستوفر ادوارد نولان و او دقیقا امروز 50 ساله می شود. به همین مناسبت بد نیست، فیلمی از او به نام Memento را که 20 سال پیش ساخته شده، دوباره بازبینی کنیم و احیانا اگر ندیده ایم، برای بار اول ببینیم.

30 شهریور 1399

پیش بینی اشپیگل از سرنوشت ترامپ

یک رئیس جمهور راهی نبرد در نقطه ای از این دنیا برای کسب پیروزی است اما او فکر می کند که از پیش بازنده است. این فیلمنامه برای عاشقان سینه چاک سینما آشنا است. ولی رئیس جمهوری آمریکایی، کسی که تهدید می کند به جنگ تک تک شهرها خواهد رفت تا نتیجه کارزار انتخاباتی...

29 شهریور 1399

سینما های بارسلون دوباره تعطیل شد

با از راه رسیدن موج دوم ابتلا به ویروس کووید-19 سینما های بارسلون دوباره تعطیل شدند.

22 شهریور 1399

فیلم مرید؛ سینمای هند با یک فیلم هنری پیچیده به جشنواره ونیز آمده

فیلم سینمایی مرید (The Disciple) به کارگردانی چایتانیا تامانه از جمله آثاری بود که در روز سوم جشنواره بین المللی فیلم ونیز 2020 به نمایش درآمد و با استقبال منتقدان روبرو شد.

17 شهریور 1399

دستور وزیر کشور برای آنالیز دقیق ابعاد آتش سوزی کلینیک سینا اطهر

وزیر کشور با ابراز تأسف از سانحه دلخراش آتش سوزی در یک واحد درمانی در تهران در دستورهای جداگانه ای به معاون عمرانی وزیر کشور، رئیس سازمان مدیریت بحران و استاندار تهران خواهان آنالیز دقیق علت وقوع این سانحه شد.

7 شهریور 1399

احمدرضا عابدزاده؛ عقابی برای همه فصل ها

خبرگزاری ایسنا - احسان محمدی: ستاره شدن در دهه ای که اصرار بر آن بود تا چهره های سینما و ورزش ستاره نشوند کار آسانی نبود.

3 شهریور 1399

ضدعفونی کننده نانو ویژه دام و طیور فراوری شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، یک شرکت دانش بنیان ایرانی با استفاده از فناوری نانو، ضدعفونی کننده سطوح محوطه نگهداری دام و طیور فراوری و به بازار عرضه نموده است. این شرکت محلول های ضدعفونی خود را با نام های تجاری نانونیپ WD، نانونیپ...

1 شهریور 1399

چهره ها در شبکه های اجتماعی؛ استاد بازیگری و بزرگی بدرود!

خبرنگاران: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره ها نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با مردم انتخاب نموده اند و با داشتن صفحه در شبکه های اجتماعی قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با...

29 مرداد 1399

میزبانی مشهد از فیلم خروج در طرح سینماماشین

اکران فیلم سینمایی خروج در طرح سینماماشین پس از تهران در شهر مشهد نیز دنبال خواهد شد.

25 مرداد 1399

اولین دفاعیات طبری در جلسه دادگاه

دومین جلسه دادگاه اکبر طبری معاون سابق قوه قضاییه و 21 متهم دیگر این پرونده برگزار گردید.

21 مرداد 1399

انواع عایق رطوبتی

عایق رطوبتی چیست؟ یکی از دلایلی که باعث ایجاد خسارت به ساختمان و کاهش عمر مفید آن می شود نم و رطوبت است. به همین منظور عایق بندی ساختمان در برابر رطوبت امری ضروری می باشد.

21 تیر 1399

کووید 19 ثانیه به زودی آماده نمایش می گردد

انیمیشن کووید 19 ثانیه به زودی آماده نمایش شده و از بعضی شبکه های تلویزیونی و فضای مجازی پخش خواهد شد.

31 خرداد 1399

روابط موزائیکی محصول فقدان نظارت

یک جامعه شناس با اشاره به ضعف نظارت روی سامانه های اینترنتی عرضه فیلم و سریال، نسبت به شکل گیری روابط موزائیکی در جامعه امروز هشدار داد.

29 خرداد 1399

پارک دیزنی لند شانگهای، با بلندترین قلعه پریان دنیا!

پارک دیزنی لند شانگهاییکی از جاذبه های شانگهای که شاید در نگاه اول برای بچه ها مکانی رویایی باشد اما بزرگسالان را هم به خود جذب می کند، پارک دیزنی لند شانگهای است. جاذبه ای که در منطقه و جزیره اقامتگاهی دیزنی در چوآنشا نیو تاون بودونگ Chuansha New Town of Pudong New...

24 خرداد 1399

حریرچی: اگر آمار نماینده قم درست باشد استعفا می دهم

دبیر ستاد مقابله با ویروس کرونا آمار نماینده قم را تکذیب کرد.

21 فروردین 1399
تعداد: (73)