25 کپسول اکسیژن تهیه و در هشت استان توزیع شد

به گزارش تور گرجستان ارزان، از ابتدای شیوع همه گیری ویروس کرونا، فعالان اقتصادی بخش خصوصی تلاش کرده اند همسو با مسئولیت اجتماعی و وظیفه انسانی، از تبعات منفی این همه گیری به ویژه بر اقشار کمتر برخوردار بکاهند. بدین منظور، جامعه نیکوکاری ابرار، وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در همکاری نزدیک با فعالان اقتصادی، فعالیت های چندی را در حوزه های مختلف، برنامه ریزی و اجرا کرده است که ازجمله می توان به پویش هزار امید؛ تهیه 1000 عدد تبلت برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند اشاره کرد.

25 کپسول اکسیژن تهیه و در هشت استان توزیع شد

در جدیدترین اقدام مشترک میان ابرار و کمپین نفس، پویش فعالان اقتصادی برای عبور از بحران کرونا، 25 عدد کپسول اکسیژن تهیه و از طریق مجمع خیرین سلامت در 8 استان کشور توزیع شد. مجمع خیرین سلامت کشور، مسئولیت نیازسنجی و راستی آزمایی نیازها و تحویل محصولات در مراکز استانی را بر عهده داشته است.

کپسول های اکسیژن تهیه شده در بیمارستان استان های گلستان، خوزستان، سیستان و بلوچستان، ایلام، کرمانشاه، همدان، کهکیلویه و بویراحمد (سی سخت و یاسوج)، کرمان (جیرفت) توزیع شده است.

با توجه به ادامه همه گیری کرونا و افزایش مراجعات به بیمارستان ها، نیاز مبرم به تعداد بیشتری کپسول های اکسیژن به ویژه در شهرستان ها و مناطق کمتر برخوردار کشور، وجود دارد. جامعه نیکوکاری ابرار آماده دریافت کمک های فعالان اقتصادی است و علاقه مندان می توانند به روش های زیر اقدام کنند.

شماره حساب بانک ملی: 0110712344008

شماره روی کارت: 6037991899703221

نام صاحب حساب: جامعه نیکوکاری ابرار

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1881

به "25 کپسول اکسیژن تهیه و در هشت استان توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 کپسول اکسیژن تهیه و در هشت استان توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید