واقعاً نمی دانم استقلالی ها به چه چیزی اعتراض می نمایند؟، به جز قایدی هیچ بازیکنی در حد تیم ملی نداشتند، هیچ وقت ندیده بودم یک مربی انقدر شکم داشته باشد

به گزارش تور گرجستان ارزان، پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط تیم ملی در آستانه سفر به بحرین صحبت کرد.

واقعاً نمی دانم استقلالی ها به چه چیزی اعتراض می نمایند؟، به جز قایدی هیچ بازیکنی در حد تیم ملی نداشتند، هیچ وقت ندیده بودم یک مربی انقدر شکم داشته باشد

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ دیزل بیشتر بدانید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، وحید قلیچ در خصوص شرایط تیم ملی و نفرات دعوت شده گفت: من به عنوان یک ایرانی مثل همه فوتبالدوستان آرزو دارم تیم ملی پیروز باشد و نتایج خوبی بگیرد ولی کار خیلی سخت است و این سرمربی که انتخاب کردند اصلاً فکر نمی کنم چیزی بلد باشد و اصلاً کسی تا پیش از این او را نمی شناخت و نمی دانم از کجا آوردند و سرمربی تیم ملی انتخابش کردند.

وی اضافه نمود: اصلاً او با این شکم برآمده اش چطور می خواهد تیم ملی را کوچ کند؟ هیچ وقت ندیده بودم یک مربی انقدر شکم داشته باشد. علی پروین که انقدر در خصوص او صحبت می نمایند سال ها کنارش بودم و هیچوقت انقدر شکم نداشت و کجای جهان یک سرمربی فوتبال را با این ظاهر دیده اید؟ کی روش سوای مسائل فنی یک مربی خوشتیپ و خوش هیکل بود که کلی به اعتبار تیم ملی اضافه می کرد.

پیشکسوت فوتبال در خصوص گلرهای دعوت شده به تیم ملی هم گفت: به نظرم در بین این چهار نفر جای خیلی ها خالی است. یک گلر خیبر خرم آباد دارد که دروزاه بان خیلی خوبی است و به نظرم از همه این 4 نفر می توانست بهتر باشد. شاید عرف نباشد که از لیگ یک بازیکن به تیم ملی دعوت گردد ولی اسکوچیچ می توانست تابو شکنی کند.

قلیچ در خصوص گزینه گلر اصلی تیم ملی هم شرح داد: گلر اصلی تیم ملی که بدون شک بیرانوند است و سایر گزینه ها اصلاً در حد و اندازه او نیستند. البته این را هم بگویم که بیرانوند هم عالی و بدون عیب و نقص نیست و فقط از سه نفر دیگر بهتر است.

وی در خصوص اعتراض استقلالی ها به دعوت نشدن بازیکنانشان هم گفت: واقعاً نمی دانم به چه چیزی اعتراض می نمایند؟ چه کسی باید از استقلال دعوت می شد؟ به جز این قایدی هیچ بازیکن دیگری در حد تیم ملی نداشتند. رشید مظاهری با آن گل هایی که خورد و سوتی هایی که داد در خود استقلال هم نیمکت نشین شده است. من نمی دانم چرا نمی خواهند یک سری مسائل را قبول نمایند. در اینستاگرام تا یک حرفی می زنم طرفداران سپاهان و تراکتور و... به من حمله می نمایند و امروز هم اینستاگرام از بس ریپورت شدم به من کارت زرد داد و گفت تو باعث اذیت و آزار مردم می شوی. چه اذیت و آزاری؟ باید قبول نمایند که پرسپولیس با اختلاف تیم اول ایران است. وقتی 6 بازیکن از این تیم دعوت می گردد تیم ملی یک حقیقت است که این تیم با اختلاف اول است.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: اصلاً به نظرم باید تیم پرسپولیس را به اضافه یک بیرانوند و طارمی بفرستند به جای تیم ملی مسابقه بدهد و نیازی به تیم ملی نداریم. این لیست را هم که می بینید خود اسکوچیچ نچیده و فدراسیون لیست را نوشته و داده دست اسکوچیچ و او در حدی نیست که بگوید نه.

قلیچ در خاتمه در خصوص پیش بینی از قهرمانی لیگ هم مطرح کرد: صدر در صد پرسپولیس قهرمان می گردد و اصلاً شک نکنید. درست است سپاهان تا اینجا پا به پا پیش آمده ولی گل دقیقه 90 را پرسپولیس می زند و جام را بالای سر می برد. هرچقد می خواهند بگویند وزیر و تیم حکومتی و این مسائل ولی یکی مثل مطهری می آید تاکتیک های به آن خوشگلی می چیند که کسی بلد نیست مقابلش بایستد.

ایلنا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1991

به "واقعاً نمی دانم استقلالی ها به چه چیزی اعتراض می نمایند؟، به جز قایدی هیچ بازیکنی در حد تیم ملی نداشتند، هیچ وقت ندیده بودم یک مربی انقدر شکم داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واقعاً نمی دانم استقلالی ها به چه چیزی اعتراض می نمایند؟، به جز قایدی هیچ بازیکنی در حد تیم ملی نداشتند، هیچ وقت ندیده بودم یک مربی انقدر شکم داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید