اختتامیه چهاردهمین نشست استانی خبرگزاری مهر برگزار گردید

به گزارش تور گرجستان ارزان، بعد از ظهر پنج شنبه، مراسم اختتامیه چهاردهمین نشست سرپرستان استانی خبرنگاران، با شعار رسانه مردمی، جریان سازی، امیدآفرینی، اثرگذاری برگزار گردید.

اختتامیه چهاردهمین نشست استانی خبرگزاری مهر برگزار گردید

بر اساس این گزارش، این همایش که چهارشنبه صبح و با سخنرانی امیرحسن دهقانی، معاون خبر تور گرجستان ارزان شروع شده بود، در مدت 2 روز و با برگزاری کارگاه ها و جلسات متعدد و فنی به خاتمه رسید.

نشست های اقتصادی با محمدرضا پور ابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و فرهنگی و رسانه ای با عزت الله ضرغامی، عضو شورای عالی فضای مجازی از جمله برنامه های برگزار شده در این نشست بود.

علی عسگری، مدیرعامل تور گرجستان ارزان سخنران مراسم خاتمهی نشست، که با حضور 31 سرپرست استانی برگزار می شد، بود.

مدیرکل اخبار استان های تور گرجستان ارزان در حاشیه این نشست به تور گرجستان ارزان گفت: هدف از این همایش ایجاد هماهنگی بیشتر در اخبار استان ها است، چرا که اهمیت این اخبار بر کسی پوشیده نیست.

مسلم مشخص جریان سازی و ایجاد امید و تاثیرگذاری در فضای رسانه ای را مورد تاکید قرار داد و اضافه نمود: یکی از مهم ترین شاخص های یک رسانه مردمی بودن آن است و لذا باید در بیان واقعیات، همراه با امید آفرینی در کشور اقدام کنیم، تا توطئه های دشمنان مبنی بر القا ناامیدی با شکست روبرو گردد.

بر اساس این گزارش، در خاتمه این نشست، فاطمه حسینی، سرپرست استان لرستان، علی نواصر، سرپرست استان خوزستان، اسماء محمودی، سرپرست استان کرمان و نوری، سرپرست استان ایلام، به عنوان سرپرست برتر استان های مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب انتخاب و تجلیل شدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 131

به "اختتامیه چهاردهمین نشست استانی خبرگزاری مهر برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختتامیه چهاردهمین نشست استانی خبرگزاری مهر برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید