سرانجام ضدعفونی و گندزدایی همه فضاهای دانشجویی، دانشجوها وسایل یا مدارک جا مانده را از خوابگاه ها برداشتند

به گزارش تور گرجستان ارزان، معاون دانشجویی دانشگاه تهران از ضدعفونی و گندزدایی کردن همه خوابگاه ها و محیط های دانشجویی این دانشگاه اطلاع داد و گفت: فعلا دیگر امکان مراجعه دانشجوها به خوابگاه برای برداشتن وسایل فراهم نیست.

سرانجام ضدعفونی و گندزدایی همه فضاهای دانشجویی، دانشجوها وسایل یا مدارک جا مانده را از خوابگاه ها برداشتند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی تور گرجستان ارزان، با طولانی شدن زمان تعطیلی دانشگاه و خوابگاه ها بعضی دانشجویان درخواست بازگشت به خوابگاه برای برداشتن وسایل بعضی مورد احتیاج خود از خوابگاه را دارند.

سعید جبیبا معاون دانشجویی دانشگاه تهران در گفت وگو با خبرنگار در پاسخ به این سوال که آیا این امکان فراهم است؟ گفت: در یک نوبت زمان برای برداشتن وسایل از خوابگاه اعلام شد و دانشجویانی که احتیاج به مراجعه داشتند در خوابگاه حضور پیدا کردند و وسایل مورد احتیاج خود را برداشتند.

وی گفت: قبل از خاتمه سال زمانی را معین کردیم و به دانشجوها اعلام شد که در این زمان می توانند برای برداشتن وسایل یا مدارک خود به اتاق های محل سکونت مراجعه کردند.

وی گفت: در حال حاضر همه خوابگاه ها و محیط های دانشجویی دانشگاه تهران ضدعفونی و گندزدایی شده است و امکان بازگشایی دوباره خوابگاه ها برای مراجعه دانشجویان به خوابگاه فراهم نیست، زیرا در این صورت همه اقدامات گندزدایی باید دوباره تکرار گردد.

همه فضاهای دانشجویی دانشگاه تهران ضدعفونی شد

جبیبا توضیح داد: در حال حاضر تمام سطوح در همه ساختمان های خوابگاه ، فضای ورزشی، کتابخانه و سایت در مجتمع های شهید چمران، فاطمیه، کوی پسران و دیگر خوابگاه های سطح شهر شستشو، ضدعفونی و گندزدایی شده که بیش از 70 فضای دانشجویی است.

به گزارش فارس، پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، براساس دستورالعمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دانشگاه ها و خوابگاه های دانشجویی به طور موقت تعطیل شد و سپس با دستور همین وزارت و ستاد ملی مقابله با کرونا این تعطیلی ها ادامه یافت.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1268

به "سرانجام ضدعفونی و گندزدایی همه فضاهای دانشجویی، دانشجوها وسایل یا مدارک جا مانده را از خوابگاه ها برداشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام ضدعفونی و گندزدایی همه فضاهای دانشجویی، دانشجوها وسایل یا مدارک جا مانده را از خوابگاه ها برداشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید