هیئت تجاری هرمزگان به سرپرستی استاندار راهی مسندم عمان شد

به گزارش تور گرجستان ارزان، استاندار هرمزگان به همراهی هیئت تجاری و چند تن از مدیران این استان برای شرکت در همایش تجار و بازرگانان عمانی و برپایی نمایشگاه دستاوردهای هرمزگان به بندر خصب در کشور عمان سفر کرد.

هیئت تجاری هرمزگان به سرپرستی استاندار راهی مسندم عمان شد

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

جاسم جادری در حاشیه این سفر در گفت وگو با خبرنگار تور گرجستان ارزان در بندرعباس گفت: به اتفاق تعدادی از مدیران استان هرمزگان به دعوت استاندار مسندم عمان راهی سفر به بندرخصب در این کشور سلطان نشین هستیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه 2 الی 3 روز در این کشور اقامت خواهند داشت اضافه کرد: در این سفر نمایشگاه دستاوردهای استان هرمزگان را در قالب صنایع ، معادن، شیلات و گردشگری و دستاوردهای و توفیقات دیگر را که در قالب سرمایه گذاری در استان هرمزگان خواهیم داشت را در آنجا عرضه می کنیم.

جادری بیان داشت: در ادامه این سفر دیداری با استاندار مسندم در بندرخصب داریم و نمایشگاه ما در آنجا به مدت یک هفته برپا می گردد که امیدواریم تا بتوانیم با این سفر و ظرفیت هایی که ایجاد شده توانمندی های استان هرمزگان را در عمان به نمایش بگذاریم.

استاندار هرمزگان در ادامه توضیح داد: 3 روز پس از حضور هیت هرمزگانی در این کشور در شهر مسقط پایتخت کشور عمان نمایشگاهی توسط وزارت صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران دایر می گردد و امیدواریم که دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را در کشور دوست و همسایه عمان به نمایش بگذاریم.

وی در ادامه تاکیدکرد: تفاهم نامه ای را با طرف عمانی خود تنظیم کردیم که در دیداری که با تجار و بازرگانان عمانی در این کشور برگزار می گردد ظرفیت تجارت بین 2 کشور مورد آنالیز قرار گیرد، تا با استفاده از این ظرفیت ها و همچنین موقعیت بوجود آمده پس از لغو تحریم ها با استان مسندم عمان به عنوان یک استان هدف در مبادلات تجاری و روابط به نتیجه ای مطلوب دست یابیم.

در این سفر مدیران راه و شهرسازی هرمزگان، سازمان جهاد کشاورزی، شیلات، صنعت ،معدن و تجارت، معاون فرهنگی و گردشگری منطقه آزاد قشم، معاون امور مالی استاندار، مشاور امور بین الملل استاندار، فرمانده انتظامی هرمزگان، شهردار بندرعباس، مدیر بنادر و دریانوردی باهنر، و چند تن از مدیران و معاونین دیگر و همچنین هیئتی تجاری از استان هرمزگان از بندر شهید باهنر بندرعباس با کشتی مسافری الحلانیات راهی بندر خصب در کشور عمان شدند.

منبع: تسنیم
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 709

به "هیئت تجاری هرمزگان به سرپرستی استاندار راهی مسندم عمان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیئت تجاری هرمزگان به سرپرستی استاندار راهی مسندم عمان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید