مهم ترین مشکل در حوزه نیرو و آب، بودجه است

به گزارش تور گرجستان ارزان، خبرنگاران/لرستان نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: برای احقاق حق این مردم با کسی تعارف نداریم.

مهم ترین مشکل در حوزه نیرو و آب، بودجه است

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

مرتضی محمودوند در جلسه کارگروه آب و انرژی استان که امروز نهم تیرماه در سالن جلسات شرکت برق برگزار گردید، اظهار کرد: مهم ترین مشکل در تمام حوزه به ویژه در نیرو و آب بحث بودجه است که طبق روال گذشته بودجه توسط مدیران هزینه و مدیریت شده است.

وی ادامه داد: امروز با توجه به تحریم های مالی، سیاسی، نظامی، فرهنگی و ... ملت در محاصره است و این تحریم ها به خاطر دشمنی است که اعتقادی مبارزه می نماید و از هر جنایتی نیز فروگذار نیست.

محمودوند ادامه داد: امروز به حق بودجه بر اساس شرایط نرم و استاندارد در دسترس هیچ کس در کل کشور نیست اما موضوعی که خیلی اهمیت دارد مردم نجیب و مظلوم کشور مخصوصاً لرستان است.

این نماینده مجلس ادامه داد: در زمانی که بودجه و ثروت های افسانه ای بوده متأسفانه کار خاص و ویژه ای برای مردم لرستان انجام نشده که نمود عینی داشته باشد.

وی توضیح داد: آب و انرژی حوزه کاری فوق تخصصی، حساس و مورداحتیاج کشور است و انتظار می رود مدیران استان بر اساس راهکارهای قانونی با توجه به مسئولیت بنده هر جا دیدید احتیاج است از این ابزار به نفع مردم استفاده و بهره برداری گردد موارد را انعکاس دهید.

محمودوند عنوان نمود: ما هیچ چیز مهم تر از دولت و ملت نداریم، امروز در نظام جمهوری اسلامی ایران هیچ جایگاهی بالاتر و والاتر از ملت نیست پس نباید در هیچ حوزه ای کوتاهی داشته باشیم.

وی اضافه نمود: در بحث سدسازی بودجه هم تخصیص داده شده است اما امروز این کار راکد است، در حوزه سرمایه گذاری خصوصی مدیران بر اساس اولویت بندی عمل نمایند.

محمودوند توضیح داد: نهادهای عظیم و تأثیرگذاری خواستار سرمایه گذاری در استان هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 شهریور 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1389

به "مهم ترین مشکل در حوزه نیرو و آب، بودجه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین مشکل در حوزه نیرو و آب، بودجه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید