ماجرای مرموز پرواز خودرو ها در چین فاش شد!

به گزارش تور گرجستان ارزان، گاهی اوقات دوربین های مدار بسته تصاویری را ثبت می نماید که نظر دوستداران به ماجرا های مرموز را جلب می نماید.

ماجرای مرموز پرواز خودرو ها در چین فاش شد!

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش ، دوربین های مداربسته در شهر شینگتای چین ویدئوی عجیبی ضبط کردند که تا مدت ها توجه علاقه مندان به ماجراهای مرموز را به خود جلب نموده بود. در این ویدئو سه خودرو در کسری از ثانیه ظاهرا به موجود یا شیئی نامرئی برخورد می نمایند و تصویری شبیه به یکی از صحنه های فیلم جنگ ستارگان را می سازند. پس از منتشر شدن این ویدئو، در شبکه های اجتماعی و خبرگزاری ها شایعات زیادی درباره این اتفاقِ ترسناک منتشر شد اما ما قصد داریم راز واقعی این فیلم را با همه جزئیاتش برای شما فاش کنیم:

فریم1

در ابتدای ویدئو شاهد رفت وآمد عادی خودروها در خیابانی شلوغ و پررفت وآمد هستیم. سوژه ابتدای فیلم، خودروی ونی است که با فاصله استاندارد درحال نزدیک شدن به خودروی دیگری است که پشت خط عابر پیاده و در تقاطع توقف نموده است.

فریم2

ون به خودروی ایستاده که می رسد، ناگهان هر دو خودرو بدون هیچ برخوردی با یکدیگر شبیه به عروسک های خیمه شب بازی چند ثانیه ای در هوا رقصان می شوند و با شدت به زمین برخورد می نمایند. رهگذران متعجب از هر طرف فرار می نمایند. کار، کار فضایی هاست؟

فریم3

در لاین برگشت، خودروی دیگری کنار خودروی ویژه شست وشوی خیابان و با فاصله از آن درحال حرکت است که ناگهان، درست همزمان با دو خودروی قبلی در هوا به پرواز درمی آید. تا این جای ماجرا، شما چه فکر می کنید؟ قبل از خواندن بقیه متن، به شیوه کارآگا هان سعی کنید به همه دلایل احتمالی این قضیه فکر کنید.

کاربران عجول اینترنتی حتی فرصت فاش شدن حقیقت را ندادند و این ویدئو همچون پدیده های غیر قابل حل دیگر با شایعه ها و داستان های من درآوردی ماورایی در مدت زمان خیلی کوتاهی همه جا منتشر شد. این ویدئوی 18 ثانیه ای در اولین انتشارش به صورت آنلاین بیش از 20 هزار بار دیده شد اما متأسفانه علت این حادثه به آن پیچیدگی که کاربرها دوست داشتند، نبود. پس از تحقیقات تعیین شد کابل های برق رها شده در خیابان به دور برس های تمیزنماینده خودروی شست وشوی خیابان می پیچد و این تصادف زنجیره ای را رقم می زند. راننده خودروی ون بی خبر از همه جا و به آرامی رانندگی می نموده است که ناباورانه از زمین بلند می گردد و دوباره به زمین می خورد. خودروها با برخورد به این کابل که کشیده شده و به حالت مانع درآمده است، به هوا می روند. خوشبختانه در این حادثه هیچ کسی آسیب نمی بیند اما همچنان کسانی هستند که تشنه ماجراهای ماورایی اند و این دلیل قطعی را باور ننموده اند و با داستان پردازی های عجیب خودشان مشغول اند.

منبع: روزنامه خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 693

به "ماجرای مرموز پرواز خودرو ها در چین فاش شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای مرموز پرواز خودرو ها در چین فاش شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید