قیمت نفت پس از یک سقوط سنگین 3 درصد جهش کرد

به گزارش تور گرجستان ارزان، قیمت های نفت خام در حالی بخشی از سقوط سنگین جلسه قبل خود را جبران کردند که تشدید شیوع ویروس کرونا در بعضی کشور ها نگرانی هایی را در خصوص چشم انداز تقاضا به وجود آورده است.

قیمت نفت پس از یک سقوط سنگین 3 درصد جهش کرد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، به نقل از سی ان بی سی، قیمت های نفت خام در حالی بخشی از سقوط سنگین جلسه قبل خود را جبران کردند که تشدید شیوع ویروس کرونا در بعضی کشور ها نگرانی هایی را در خصوص چشم انداز تقاضا به وجود آورده است.

قیمت هر بشکه نفت خام برنت 1.21 دلار یا 3 درصد جهش کرد تا در خاتمه معاملات دیشب در قیمت 40.99 دلار بسته گردد. این شاخص در خاتمه معاملات چهارشنبه بیش از 5 درصد سقوط نموده بود و برای اولین بار از ماه ژوئن زیر 40 دلار بسته شده بود.

تا ساعت 7:17 روز پنجشنبه به وقت تهران، قیمت شاخص برنت 0.47 درصد یا 0.19 دلار افت کرد و به 40.60 دلار بازگشت.

قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام نیمه سنگین تگزاس غرب آمریکا، دابلیوتی آی، 1.29 دلار یا 3.5 درصد جهش کرد و در خاتمه معاملات دیشب به 38.07 دلار بازگشت. این در حالی صورت گرفت که در خاتمه معاملات روز قبل این شاخص نزدیک به 8 درصد سقوط نموده بود.

تا ساعت 7:20 پنجشنبه به وقت تهران، شاخص نفت نیمه سنگین آمریکا 0.25 دلار یا 0.66 درصد افت کرد و به 37.80 دلار بازگشت.

با این نوسانات قیمت شاخص های نفت خام از سطح پایین سه شنبه شب خود فاصله گرفتند. سقوط سنگین روز سه شنبه پس از آن رخ داده بود که عربستان سعودی با نگرانی از کاهش تقاضای نفت، قیمت فروش نفت خام خود برای ماه اکتبر را پایین آورده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 آبان 1399 بروزرسانی: 2 آبان 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1504

به "قیمت نفت پس از یک سقوط سنگین 3 درصد جهش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت نفت پس از یک سقوط سنگین 3 درصد جهش کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید