قیمت اجاره مسکن در شیراز ، لیستی از مناطق ارزان شیراز برای اجاره

به گزارش تور گرجستان ارزان، به گزارش خبرنگاران، بر اساس اطلاعات به آمده از سایت دیوار، لیستی از متوسط قیمت نرخ اجاره در بعضی از مناطق شیراز به دست آمده است.

قیمت اجاره مسکن در شیراز ، لیستی از مناطق ارزان شیراز برای اجاره

بنا بر اطلاعات موجود، شهر جدید صدرا با متوسط نرخ اجاره 2.4 میلیون تومان برای یک آپارتمان 80 متری و فرهنگیان با قیمت چهار میلیون تومان اجاره ماهانه از ارزان ترین مناطق شیراز برای اجاره نشینی هستند. همچنین شهرک سراج با متوسط اجاره 4.5 میلیون تومانی از دیگر مناطق ارزان شیراز است.

مناطق زیادی در شهر شیراز در کانال شش میلیون تومانی برای اجاره یک آپارتمان 80 متری وجود دارد. زرهی با قیمت شش میلیون تومان، فرهنگ شهر و معالی آباد با اجاره ماهانه 6.2 میلیون تومانی ثبت شده اند.

ستارخان و قدوسی غربی با اجاره ماهانه در حدود 6.7 میلیون تومانی از دیگر مناطقی هستند که نرخ اجاره بالاتری دارند.

در بین مناطق جدول زیر، قدوسی شرقی با اجاره ماهانه نزدیک به هفت میلیون تومان از گران ترین مناطق شیراز برای اجاره نشینی است.

در جدول زیر متوسط قیمت اجاره ماهانه بعضی از مناطق شیراز و حومه را مشاهده می کنید.(دقت داشته باشید قیمت ها متوسط اجاره یک متر مربع و همینطور میانگین اجاره کامل یک آپارتمان مسکونی 80 متری دو تا پنج سال در شهر شیراز و حومه در 10 روز گذشته آگهی های دیوار است.)(قیمت های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.)

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1984

به "قیمت اجاره مسکن در شیراز ، لیستی از مناطق ارزان شیراز برای اجاره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت اجاره مسکن در شیراز ، لیستی از مناطق ارزان شیراز برای اجاره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید