نکاتی در خصوص اجاره به صرفه اقامتگاه که نمی دانستید!

به گزارش تور گرجستان ارزان، طبق آمارها، بیشترین اندازه هزینه ها در سفر مربوط به خورد و خوراک و هزینه اقامتگاه است. استفاده از وب سایت های رزرواسیون آنلاین اقامتگاه یکی از راهکارهای مناسب برای کاهش هزینه هاست.

نکاتی در خصوص اجاره به صرفه اقامتگاه که نمی دانستید!

طبق آمارها، بیشترین مقدار هزینه ها در سفر مربوط به خورد و خوراک و هزینه اقامتگاه است. در عین حال احتیاج به سفر در تمامی زمان ها حس می گردد و مقوله سفر از زندگی انسان ها حذف شدنی نیست. ازاین رو، فعالان صنعت توریستی با ارائه راهکارهایی سعی در کاهش هزینه های اساسی سفری دارند تا افراد در قشرهای مختلف و با هر مقدار بودجه ای بتوانند سفر نمایند. استفاده از وب سایت های رزرواسیون آنلاین اقامتگاه یکی از راهکارهای مناسب برای کاهش هزینه هاست.

در این پلتفرم ها واحدهای متنوعی جهت اجاره ویلا، سوئیت، خانه روزانه و... وجود دارد و مسافران می توانند تمامی این اقامتگاه ها را به همراه تصاویر، مشخصات و قیمت مشاهده و به صورت آنلاین رزرو نمایند.

یکی از این وب سایت ها که اعتبار بالایی دارد و اهالی سفر با آن آشنا هستند لیدوماتریپ است. اگر در پی اجاره ویلا در شمال یا هر نقطه ای از ایران باشید، می توانید وارد این وب سایت شوید، اقامتگاه های شهرهای مختلف را در قیمت ها و امکانات مختلف مشاهده و در زمانی کوتاه آن را به صورت آنلاین رزرو کنید.

اما لیدوماتریپ چگونه باعث کاهش هزینه ها در سفر می گردد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا با طرز کار این وب سایت بیشتر آشنا شوید.

انواع اقامتگاه ها در سفرهای داخلی برای اجاره روزانه را بشناسید

هتل ها

هتل ها به نسبت امکاناتی که به مسافران ارائه می دهند و تعداد ستاره هایشان، قیمت های متفاوتی دارند. یکی از معایب هتل ها این است که از تعداد نفرات بالا پشتیبانی نمی نمایند، آشپزخانه ندارند و فضای خصوصی کمتری دارند. با این حال هتل ها، نسبت به اجاره روزانه خانه، برای کسانی که کوتاه مدت و انفرادی سفر می نمایند و محدودیت مالی ندارند مناسب تر هستند.

مسافرخانه ها

مسافرخانه ها دارای امکانات رفاهی کمتری هستند و معمولا مقرون به صرفه قیمت هستند. اتاق مسافرخانه بیشتر محلی برای خواب و گذراندن شب است. تمامی امکانات بهداشتی و خدماتی مسافرخانه خارج از اتاق هاست و به صورت مشترک با سایر مسافران مورد استفاده قرار می گیرد.

اقامتگاه های مردمی مانند ویلا، سوئیت و خانه مبله

اقامتگاه های مردمی در واقع واحدهایی متعلق به هموطنان ما در سراسر ایران هستند که آن ها را در اختیار مسافران قرار دهند. این اقامتگاه ها فضایی بزرگ تر دارند و از تعداد نفرات بیشتری پشتیبانی می نمایند.

در اقامتگاه های مردمی شما دور از خانه، اما در واقع در خانه خود هستید! تصور کنید با اجاره سوئیت در کیش به این شهر زیبا سفر نموده اید. شما به یک آشپزخانه با امکانات کامل دسترسی دارید و هزینه رستوران گردی را متحمل نخواهید شد، دارای فضایی بزرگ تر و تعداد اتاق های بیشتری هستید و در نتیجه فضای شخصی بیشتری دارید، با تعداد نفرات بالاتری می توانید اقامت کنید و هزینه سفر میان شما تقسیم می گردد. حتی برای صرفه جویی بیشتر می توانید به جای ویلا، سوئیت رزرو کنید.

اقامتگاه بوم گردی

بوم گردی های معمولا اقامتگاه هایی دنج و زیبا هستند که در منطقه ها روستایی، تاریخی و در میان طبیعت ساخته می شوند. معمولا به وسیله مردمان محلی همان منطقه اداره می شوند. آن ها با روش های مختلف و نشان دادن سبک زندگی خود، سعی در انتقال تجربیات سنتی، فرهنگی و آداب و رسوم خود به مسافران دارند.

اقامتگاه های بوم گردی هماهنگ با جغرافیا، سنت و فرهنگ هر منطقه ساخته می گردد، در آن ها غذای محلی سرو می گردد و صبحانه رایگان است.

در وب سایت لیدوماتریپ، با توجه به اولویت ها، شرایط موجود و مقدار بودجه ای که دارید، می توانید انواع اقامتگاه مانند منزل روزانه، ویلا، سوئیت، بوم گردی، کلبه جنگلی، خانه روستایی و هتل را رزرو کنید.

اجاره سوئیت در تهران بهتر از اجاره ویلاست!

اجاره روزانه خانه در تهران بهتر از اجاره ویلاست، البته در صورتیکه می خواهید مقرون به صرفه سفر کنید! سوئیت ها و خانه ها معمولا فضای کوچکتری نسبت به ویلاها دارند، اما در عین حال امکانات خوبی دارند و مقرون به صرفه تر هم هستند. اما اگر با تعداد نفرات بیشتری سفر کنید می توانید ویلا هم رزرو کنید، چراکه به طور مثال برای یک ویلا با ظرفیت 10 نفر، شما چه پنج نفر باشید و چه 10 نفر، مبلغ ثابتی را می پردازید، هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد. بنابراین هرچه با تعداد نفرات بیشتری سفر کنید به صرفه تر است و مبلغ اجاره میان شما و همسفرانتان تقسیم خواهد شد.

یکی دیگر از مزایای رزرو ویلا و سوئیت در لیدوماتریپ این است که شما خودتان مشخص می کنید که کجا اقامت کنید. بعضی از ما ممکن است بخواهیم نزدیک به مراکز خرید، جاذبه های توریستی یا نزدیک به مراکز درمانی باشیم تا بابت حمل و نقل هزینه بسیاری را متحمل نشویم. حتی ممکن است بخواهیم قدری از شلوغی تهران فاصله بگیرید می توانید اجاره ویلا در کردان را انتخاب کنید تا در محیطی دنج و آرام روزهایتان را بگذارنید. بنابراین اگر به شهر شلوغی مانند تهران سفر می کنید و نمی خواهید در ترافیک دیوانه نماینده تهران گرفتار شوید، منطقه جغرافیایی اقامتگاه خود را طبق اهداف و برنامه هایتان مشخص کنید.

کدام فصل ها برای سفر مقرون به صرفه تر هستند؟

هر شهری در فصل هایی خاص دیدنی تر هستند. به طور مثال شیراز در فصل بهار دیدنی است و کیش در فصل پاییز و زمستان خوش و آب و هواست و مسافران بیشتری دارد. به همین دلیل در فصول پر مسافر، بالطبع اقامتگاه ها نیز قیمت بالاتری دارند.

اما با رکود مقدار مسافر در فصل های خاص، قیمت ها نیز افت می نمایند. اگر هدفتان از سفر ماجراجویی و آشنایی با شهر مقصد است فصل های کم توریست برترین زمان برای سفر است. بنابراین به طور مثال رفتن به شمال در فصل پاییز و زمستان، علاوه بر اینکه چشم انداز ای حیرت انگیز و ناب را مقابل چشمان شما قرار می دهد، هزینه های سفر و به خصوص هزینه اقامت را به شدت کاهش می دهد.

بنابراین اگر محدودیتی از نظر زمانی ندارید، در پی هیجانید و از شلوغی فراری هستید می توانید سفر خود را به ایام خلوت موکول کنید. وب سایت لیدوما به شما این امکان را می دهد که در روزهای مختلف سال، قیمت ها را مشاهده کنید و روزهای مقرون به صرفه تر را برای سفر رزرو ویلا و سوئیت خود انتخاب کنید.

اجاره ویلا و سوئیت در لیدوماتریپ، کاری که مسافران باتجربه می نمایند!

مجموعه لیدوماتریپ با اجاره اقامتگاه، سقفی امن را برای مسافران در شهرهای مختلف فراهم می نماید و در عین حال در شرایط سخت مالی کنونی، منبع درآمدی برای مالکان اقامتگاه هاست. این پلتفرم مسافران و میزبانان را به هم وصل می نماید تا هردو گروه در بستری امن و مطمئن، احتیاجهای خود را برطرف نمایند.

برای رزرو اقامتگاه در لیدوماتریپ، پس از انتخاب شهر مورد نظر، لیستی از واحدهای آن شهر برایتان نمایش داده می گردد. شما با آنالیز مشخصات، قیمت و تصاویر مربوط به هر واحد می توانید مناسب ترین واحد را انتخاب کنید. لیدوما در حال حاضر در بیش از 400 شهر ایران فعال است و بیش از هفت هزار اقامتگاه را پوشش می دهد.

برای آشنایی بیشتر با خدمات لیدوماتریپ و رزرو اقامتگاه می توانید همین حالا به وب سایت www.lidomatrip.com مراجعه کنید و به پیج اینستاگرامی این وب سایت به آدرس lidoma-trip سر بزنید.

منبع: کجارو
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2316

به "نکاتی در خصوص اجاره به صرفه اقامتگاه که نمی دانستید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکاتی در خصوص اجاره به صرفه اقامتگاه که نمی دانستید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید