فردا یکشنبه مدارس کدام شهرستان و مناطق سیستان و بلوچستان تعطیل است؟

با توجه به تداوم بارندگی ها و آبگرفتگی معابر، بنا بر تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان مدارس بعضی شهرستان ها فردا یکشنبه 22 دی ماه تعطیل شد.

فردا یکشنبه مدارس کدام شهرستان و مناطق سیستان و بلوچستان تعطیل است؟

به گزارش خبرنگار از ،با توجه به تداوم بارندگی ها و آبگرفتگی معابر، بنا بر تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان و مناطق ذیل، تمامی مقاطع در دو نوبت صبح و عصر فردا یکشنبه 22 دی ماه تعطیل است.

ستاد مدیریت بحران شهرستان دلگان گفت: با توجه به ادامه بارندگی ها و تشدید سامانه بارشی با تصمیم این ستاد، مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح وعصرشهرستان دلگان فردا یکشنبه 22 دیماه تعطیل اعلام می گردد.

امتحانات نهایی در مقطع متوسطه دوم به قوت خود باقیست.

با توجه به ادامه بارندگی ها و تشدید سامانه بارشی و تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان سرباز مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح وعصرشهرستان سرباز فردا یکشنبه 1398/10/22 تعطیل اعلام شد.

امتحانات نهایی متوسطه دوم به قوت خود باقیست.

با توجه به ادامه بارندگی ها و تشدید سامانه بارشی و تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان های فنوج، سیب و سوران، سراوان، کنارک و مهرستان

مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح وعصر شهرستان های فنوج، سیب و سوران، سراوان، کنارک و مهرستان فردا یکشنبه 1398/10/22 تعطیل اعلام شد و امتحانات نهایی متوسطه دوم به قوت خود باقیست.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 11 اسفند 1398 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1005

به "فردا یکشنبه مدارس کدام شهرستان و مناطق سیستان و بلوچستان تعطیل است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا یکشنبه مدارس کدام شهرستان و مناطق سیستان و بلوچستان تعطیل است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید