روایت بازیگر نون خ از رقابت فریبرز و سلمان

به گزارش تور گرجستان ارزان، تهران (پانا) - بازیگر نقش شیرین در سریال نون خ حضور در این مجموعه را یک فرصت دانست و گفت بسیاری از بازیگران استانی دارای توانایی ها و قابلیت های زیادی در کارشان هستند اما فرصت نشان دادن این قابلیت ها به آنها داده نشده است.

روایت بازیگر نون خ از رقابت فریبرز و سلمان

به گزارش ایرنا، ندا قاسمی بازیگر شیرین در سریال نون خ است و یکی از دختران نورالدین خانزاده که در فصل سوم این مجموعه نمایشی به یکی از کاراکترهای اصلی بدل می گردد و بسیاری از اتفاقات عمده قصه حول محور او شکل می گیرد.

شما اصلیت کرمانشاهی دارید. بزرگ شده تهران هستید یا کرمانشاه؟

من در کرمانشاه متولد و بزرگ شده ام اما مدتی است که در تهران ساکن هستم.

پس برای لهجه کردی برای بازی در سریال مسئله ای نداشتید؟

نه، خوشبختانه با لهجه هیچ مسئله ای نداشتم.

حضور و بازی در سریال نون خ چگونه تجربه ای بود؟ خودتان راضی هستید؟

واقعا تجربه جذابی بود و فضایی تازه را در کار هنری تجربه کردم. خوشبختانه با لهجه خودم صحبت می کردم و از کار لذت بردم. بازی در سریال نون خ یک فرصت و موقعیت خوب هنری برای من به عنوان بازیگر بود، چرا که توانستم با کارگردان و عوامل خوب و حرفه ای کار کنم. اصولاً کار در سریال نون خ بسیار لذت بخش و مفرح بود.

سریال نون خ باعث معرفی بازیگران جوان به خصوص کرمانشاهی به عالم بازیگری شد و شاید حتی بتوان سریال سعید آقاخانی را سکوی پرتابی برای این بازیگران تصور کرد. آیا برای شما هم چنین اتفاقی افتاد و معرفی و شناخته شدن با نون خ در ارائه پیشنهادات بهتر و جدی تر در جهت بازیگری تان تاثیر داشت؟

قطعاً تاثیر داشته و موثر بوده است. سریال نون خ فرصتی بود تا بازیگران جوان و ناشناخته اما با استعداد استانی بتوانند توانایی های خودشان را نشان دهند و برای مردم شناخته شوند. خود من هم بعد از بازی و پخش این سریال پیشنهادهای خوبی دریافت کردم.

به نظرم سریال هایی مانند نون خ فضا را باز می نماید و فرصتی را هم فراهم می آورد تا بازیگران استانی در کنار یکدیگر کار نمایند و روز به روز پیشرفت بیشتری داشته باشند. بسیاری از بازیگران استانی دارای توانایی ها و قابلیت های زیادی در کارشان هستند اما فرصت نشان دادن این قابلیت ها به آنها داده نشده است. سریال نون خ فرصتی بود که نه تنها بازیگران جوان که حتی پیشکسوتان استانی هم بخشی از توانایی ها و استعدادهای خود را به نمایش بگذارند.

شما در این سریال نقش شیرین یکی از دختران نورالدین خانزاده را بازی می کنید. فریبرز که قرار است با شیرین ازدواج کند به علت ناخواسته ای که خودش در آن تقصیری ندارد در شب عروسی حاضر نمی گردد اما شیرین به فریبرز فرصت جبران نمی دهد. به نظرتان رفتار شیرین کمی غیرمنطقی و لجوجانه نیست؟

قصه سریال حالت طنز و تفریح دارد. در فیلمنامه این طور آمده بود که شیرین نباید فرصت جبران به فریبرز بدهد، هر چند به طور کامل هم او را از خود نمی راند. به هر حال، در فیلمنامه ممکن است هر اتفاقی بیفتد و قصه سریال نون خ هم اینگونه جلو رفته بود.

البته بسیاری از بینندگان سریال دوست داشتند تا شیرین به سلمان برای ازدواج جواب مثبت بدهد.

فکر می کنم مخاطب دوست دارد که ماجرای شیرین و سلمان و فریبرز ادامه پیدا کند و این کشمکش ها به نوعی برایش جالب است. اگر ازدواج شیرین با یکی از این دو سر می گرفت بسیاری از اتفاقات جالب و خنده دار قصه دیگر اتفاق نمی افتاد و جذابیت سابق را برای مخاطب نداشت.

با چه بازخوردها و واکنش هایی برای بازی در سریال نون خ و نقش شیرین روبرو بودید؟

بازخوردها عالی بود. مردم سریال را دوست داشتند و دیدن می کردند. شیرین هم یکی از شخصیت های دوست داشتنی سریال بود.

همکاری با سعید آقاخانی به عنوان کارگردان چگونه تجربه ای بود؟

آقای آقاخانی کارگردانی حرفه ای و کاربلد است که به لحاظ اخلاقی هم کاملاً رفتاری حرفه ای دارد. آقای آقاخانی موقعیتی را فراهم کردد تا بازیگران بتوانند در آرامش، توانایی های خود را در بازیگری به نمایش بگذارند. ارتباط خیلی خوبی بین آقای آقاخانی و بازیگران سریال برقرار بود و یک تیم صمیمی داشتیم.

شما علاوه بر بازیگری در حوزه های دیگری از جمله کارگردانی و دوبله هم فعال هستید. کدام را ترجیح می دهید؟

اگر قرار به انتخاب باشد و این حق را داشته باشم، در نهایت بازیگری را بیشتر می پسندم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 دی 1400 بروزرسانی: 28 دی 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2224

به "روایت بازیگر نون خ از رقابت فریبرز و سلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت بازیگر نون خ از رقابت فریبرز و سلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید