دورخیز چین برای تصاحب بازار خودروهای برقی

به گزارش تور گرجستان ارزان، خبرنگاران : یک شرکت عظیم فراوری خودروهای الکترونیکی در چین در حال آماده شدن برای توسعه حضور خود در بازارهای اروپایی و دیگر کشورها است.

دورخیز چین برای تصاحب بازار خودروهای برقی

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، شرکت نایو، که یکی از عظیمترین شرکت های فراوری خودروهای الکترونیکی در چین به شمار می رود طرح هایی را در پیش گرفته که حضور خود در بازارهای اروپایی و حتی فراتر از آن را تقویت نمایند.

براساس گزارش راشاتودی، سهام شرک نایو که به زعم بسیاری از کارشناسان همتای شرکت تسلای آمریکا در چین است، تنها طی امسال 250 درصد رشد نموده است.

ویلیام لی، بنیانگذار و مدیرعامل نایو، در این باره گفت ما امیدواریم در نیمه دوم سال آینده میلادی بتوانیم در بعضی بازارها که از خودروهای الکتریکی استقبال بیشتری می نمایند حضور پیدا کنیم.

وی همچنین گفت امیدوار هستیم این راستا را با حضور در اروپا شروع کنیم.

لی نام هیچ کشور اروپایی را برای حضور اولیه در این قاره نیاورد اما گفت که این شرکت در حال آماده سازی برای ورود به بازارهای عظیم جهانی از سال 2023-2024 است.

دو سال پیش بود که شرکت نایو سهام خود را در بورس نیویورک عرضه کرد.

از زمان عرضه اولیه سهام نایو این شرکت بسیاری از مدیران خود را تغییر داده و بعضی کارمندانش را هم تعدیل نموده است.

از آنجا که این شرکت در برهه ای از زمان درگیر مسائل اقتصادی شد عرضه سهام آن نسبت به بیشینه خود در سال 2019 تا 80 درصد ریخت.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1490

به "دورخیز چین برای تصاحب بازار خودروهای برقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دورخیز چین برای تصاحب بازار خودروهای برقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید