دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه رادن فتح اندونزی همکاری می نمایند

به گزارش تور گرجستان ارزان، جلسه هیات اعزامی دانشگاه مذاهب اسلامی با روسای دانشکده های دانشگاه رادن فتح اندونزی در خصوص اجرایی کردن تفاهم نامه همکاری میان دو دانشگاه برگزار گردید.

دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه رادن فتح اندونزی همکاری می نمایند

به گزارش تور گرجستان ارزان به نقل از روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، در این جلسه روسای دانشکده های اقتصاد اسلامی، الهیات، حقوق، تبلیغ و ارتباطات، روانشناسی، ادبیات و معاونین دانشکده های دانشگاه رادن فتح و اعضای هئیت علمی دانشگاه مذاهب اسلامی حضور داشتند و درباره برنامه های اجرایی تفاهم نامه همکاری بحث و گفت وگو شد.

دو طرف در این نشست درباره عملیاتی کردن برنامه ها در نهایت به یک جدول همکاری رسیدند که نتیجه آن موارد زیر است: برگزاری سمینار مشترک با عنوان اسلامی سازی علوم در تهران با مشارکت دانشگاه مذاهب اسلامی و رادن فتح، سفر استادان دانشگاه رادن فتح به ایران در سال آینده،همکاری پژوهشی در زمینه تدوین منابع درسی و درسنامه، تاسیس اتاقی در زمینه فعالیت ها با کشور انذونزی به ویژه دانشگاه رادن فتح، ارسال مقالات اساتید این دانشگاه به تهران جهت درج در مجلات ما و بالعکس.

برگزاری کارگاه آموزشی با حضور یک استاد از دانشگاه مذاهب اسلامی در دانشگاه رادن فتح در زمینه های مورد علاقه دو طرف، آنالیز ایجاد رشته مشترک میان دو دانشگاه با مجوز وزارت علوم، پذیرش دانشجویان دانشگاه رادن فتح در مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه مذاهب اسلامی، ارسال کتب عربی دانشگاه مذاهب اسلامی به دانشگاه رادن فتح. همچنین مقرر شد در سمینارها و همایش های بین المللی که دانشگاه رادن فتح برگزار می نماید، لوگوی دانشگاه مذاهب اسلامی مشارکت داده گردد و نماینده دانشگاه نیز حضور یابد.

این موارد اجرایی تا آخر سفر مسولان و هئیت علمی دانشگاه قطعی و به امضای طرفین می رسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 196

به "دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه رادن فتح اندونزی همکاری می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه رادن فتح اندونزی همکاری می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید