ثبت نام انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد امروز انتها می یابد

به گزارش تور گرجستان ارزان، ثبت نام نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1401ـ 1400 که از روز دوشنبه 15 آذر ماه آغاز شده، امروز جمعه 3 دی ماه پایان می پذیرد.

ثبت نام انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد امروز انتها می یابد

به گزارش خبرنگاران، متقاضیان انتقال و مهمانی باید برای ثبت نام به سامانه منادا به نشانی www.monada.iau.ir مراجعه کرده و ثبت نام خود را کامل کنند.

با اعلام دکتر مهران صلواتی مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، تمامی مراحل فرآیند رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال و میهمانی از طریق سامانه منادا قابل پیگیری است و متقاضیان از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی خودداری کنند.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه اعلام نمود: برای اطلاع رسانی به موقع به دانشجویان متقاضی نقل و انتقال، سامانه پیامکی منادا راه اندازی شده و تمامی مراحل گردش کار در سامانه منادا، از طریق پیامک به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

متقاضیان نقل و انتقال دانشجویی پس از ثبت درخواست، با دریافت پیامک از تمامی فرآیندهای جابجایی خود در سامانه منادا مطلع می شوند.

به گزارش خبرنگاران، فرآیند ثبت نام نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی که از روز 15 آذر تا 30 آذر ماه اعلام شده بود، تا امروز تمدید شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اسفند 1400 بروزرسانی: 10 اسفند 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2270

به "ثبت نام انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد امروز انتها می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد امروز انتها می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید