تکذیب ادعاهای یک رسانه در خصوص شرایط زندان شهرری

به گزارش تور گرجستان ارزان، در پی انتشار ادعاهایی عجیب در یکی از رسانه ها مبنی بر دوهزار زندانی بی ملاقاتی در زندان شهرری و همچنین فروش مایع دستشویی به قیمت 75 هزار تومان در فروشگاه این زندان، مدیرکل زندان های استان تهران این خبر را تکذیب و ادعاهای مطرح شده را بی اساس بیان کرد.

تکذیب ادعاهای یک رسانه در خصوص شرایط زندان شهرری

به گزارش گروه اجتماعی تور گرجستان ارزان، به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حشمت اله حیات الغیب، مدیرکل زندان های استان تهران با بیان اینکه با توجه به مرخصی های قبل از سال جدید با بخشنامه رییس قوه قضاییه هم اکنون تعداد کل زندانیان ندامتگاه شهرری بسیار کمتر از حتی نصف تعداد عنوان شده است به انجام اقدامات بهداشتی و درمانی در این زندان فراتر از پروتکل های بهداشتی اشاره نمود.

وی با ابراز تاسف از طرح چنین ادعا های بی اساسی در رسانه ها، گفت: اقداماتی که در راستای مبارزه با کرونا در زندان ها و خصوصا زندان شهرری صورت می گیرد بی نظیر است.

مدیرکل زندان های استان تهران توضیح داد: هر روز از سوی نیرو های آموزش دیده توسط واحد بهداشت و درمان ندامتگاه، کلیه سطوح و اماکن زندان ضدعفونی می گردد و امکانات لازم اعم از ماسک و مواد ضدعفونی کننده و دستکش یکبار مصرف به طور مرتب و به صورت رایگان در اختیار زندانیان قرار می گیرد.

وی بیان داشت: در این مدت و در راستای مقابله با کرونا 360 لیتر مایع ضدعفونی کننده دست، 1008 مورد ژل دست، 1460 لیتر مایع ضدعفونی کننده سطوح، 18250 جفت دستکش یکبار مصرف و 12 هزار ماسک به طور رایگان بین زندانیان توزیع شده است.

حیات الغیب اعلام کرد: مایع دستشویی و انواع شوینده های بهداشتی نیز به وفور و به صورت رایگان در اختیار زندانی قرار می گیرد و مددجویان اصلا احتیاجی به خرید از فروشگاه ندارند، در صورتی هم که احتیاج داشته باشند مایع ضدعفونی کننده 300 گرمی به قیمت یازده هزار تومان و 500 گرمی به قیمت سیزده هزار تومان در فروشگاه عرضه می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1266

به "تکذیب ادعاهای یک رسانه در خصوص شرایط زندان شهرری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب ادعاهای یک رسانه در خصوص شرایط زندان شهرری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید