تشریح خدمات سامانه پست، ویژه نمایشگاه مجازی کتاب استانی

به گزارش تور گرجستان ارزان، خانه کتاب و ادبیات ایران با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در اولین نمایشگاه مجازی کتاب اصفهان، خدماتی را به ناشران و علاقه مندان به کتاب ارائه می نماید.

تشریح خدمات سامانه پست، ویژه نمایشگاه مجازی کتاب استانی

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همت خانه کتاب و ادبیات ایران، یارانه ای را به نمایشگاه های مجازی کتاب استانی تخصیص داده است؛ بناست تا با همکاری شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در اولین نمایشگاه مجازی کتاب اصفهان خدمات ویژه ای به ناشران عرضه گردد.

گفتنی است؛ سامانه پست کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب استانی، خدمات سرویس سفارشی را با کیفیت سرویس پیشتاز به ناشران ارائه می دهد؛ بعلاوه محموله هایی با قیمت فاکتور کمتر از 30 هزار تومان نیز به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

در سامانه پست کتاب، ارسال هر بسته تا دو کیلوگرم به مبلغ 7 هزار تومان بوده و در هزینه ارسال بسته هایی با بیش از دو کیلوگرم، 15 درصد تخفیف اعمال خواهد شد.

گفتنی است؛ ناشران برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با پشتیبانی نمایشگاه مجازی کتاب استانی به شماره 91009898-021 تماس بگیرند.

خانه کتاب و ادبیات ایران با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اولین نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان (پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان اصفهان) را با هدف فراهم کردن زمینه حضور بیشتر ناشران نسبت به نمایشگاه فیزیکی، امکان توزیع عادلانه یارانه حمایتی در تمام نقاط استان و یاری به توزیع مناسب کتاب در سطح کشور از بیستم تا بیست وششم آذرماه 1400 به مدت هفت روز برگزار خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اسفند 1400 بروزرسانی: 16 اسفند 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2275

به "تشریح خدمات سامانه پست، ویژه نمایشگاه مجازی کتاب استانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح خدمات سامانه پست، ویژه نمایشگاه مجازی کتاب استانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید