برای بیرانوند و طغیان عجیبش؛ این عکس را یادت هست؟

به گزارش تور گرجستان ارزان، سقوط آنقدرها هم که فکرش را می کنی دور و دیر اتفاق نمی افتد.

برای بیرانوند و طغیان عجیبش؛ این عکس را یادت هست؟

به گزارش تور گرجستان ارزان؛ علیرضا بیرانوند که در چند هفته اخیر به خاطر افت فنی نیمکت نشین شده بود، در آخرین تمرین سرخپوشان پیش از سفر به آبادان برای انجام بازی حذفی برابر شهرداری ماهشهر، در این مورد از گابریل کالدرون شرح خواست. با این وجود ظاهرا شرحات مربی آرژانتینی برای بیرو متقاعدکننده نبود؛ طوری که او به مشاجره با کالدرون پرداخت، از لیست 18 نفره خط خورد و به منظور مذاکره برای دریافت رضایتنامه راهی باشگاه شد.

طغیان بیرانوند در حالی است که او سال جاری علاوه بر حاشیه های رفتاری و بعضی مصاحبه های نامناسبش، از نظر فنی هم به شدت افت نموده و انواع گل های عجیب باشگاهی و ملی را دریافت نموده است. بیرو در 10 بازی برای پرسپولیس 7 گل خورده، در حالی که رادوشوویچ به عنوان رقیب او، در 5 بازی هیچ گلی دریافت ننموده است. تازه همه اینها در حالی است که سرمربی تیم با کمال احترام در خصوص او گفته: بیرانوند دروازه بان اول من است، فقط منتظرم بعد از ژانویه به بهترین فرمش برگردد و به ترکیب اصلی اضافه گردد. آیا واکنش بیرانوند به نیمکت نشینی اش باید این باشد؟

این عکس تا به حال زیاد دیده شده، اما یک بار دیگر آن را منتشر می کنیم، به این امید که علیرضا بیرانوند با دقت و تامل بیشتری به آن نگاه کند و یادش نرود از کجا به کجا رسید. اتفاقا یکی از امتیازات رشک برانگیز بیرانوند این است که بدون پول و پارتی، از صفر خودش را به صد رساند. حالا حیف است آنچه یا مرارت و مشقت به دست آمده، به همین راحتی با غرور و نخوت از بین برود. این عکس را خوب تماشا کن آقای بیرانوند؛ سقوط آنقدرها هم که فکرش را می کنی دور و دیر اتفاق نمی افتد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 945

به "برای بیرانوند و طغیان عجیبش؛ این عکس را یادت هست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای بیرانوند و طغیان عجیبش؛ این عکس را یادت هست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید