شروع دور جدیدی از اعتصاب خلبانان در اتحادیه اروپا

به گزارش تور گرجستان ارزان به نقل از آسوشیتد پرس، بیش از 400 پرواز در اتحادیه اروپا که برای جمعه پیش رو برنامه ریزی گردیده بود، در نتیجه اعتصاب سراسری خلبانان در ایرلند، آلمان، بلژیک و سوئد لغو گردیده است.

شروع دور جدیدی از اعتصاب خلبانان در اتحادیه اروپا

با این حال شرکت رایان ایر در ایرلند اعلام نموده، 400 پرواز لغو گردیده روز جمعه تنها بخشی از 2400 پرواز روزانه در منطقه می باشند و همچنان برخی دیگر از خطوط هوایی در این روز فعال خواهند بود.

از سوی دیگر اتحادیه خلبانان در آلمان نیز از اعتصابات روز جمعه حمایت نموده و گفته است بدلیل شرایط نامناسب کاری در این روز بسیاری از خلبانان دست از کار خواهند کشید.

اعتصاب روز جمعه در ادامه برنامه اعتصابی صورت می گیرد که از چند روز پیش در سراسر اتحادیه اروپا شروع گردیده و از جمله باعث سرگردانی هزاران مسافر در فرودگاه های ایتالیا گردیده است.

موضوع تضمین های اجتماعی، اقتصادی و بیمه ای خلبانان از جمله مسائلی است که اعتصاب کنندگان از دولت های اروپایی خواستار توجه به آن گردیده اند.

پیش از این در فروردین ماه امسال نیز خلبانان در کشورهای اروپایی طی چند نوبت دست به اعتصاب زده بودند که با عدم تحقق خواسته هایشان این اعتصابات باردیگر شروع گردیده است.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 28 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 73

به "شروع دور جدیدی از اعتصاب خلبانان در اتحادیه اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع دور جدیدی از اعتصاب خلبانان در اتحادیه اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید