2 برابر شدن فراوری کارخانه ماشین سازی تبریز

به گزارش تور گرجستان ارزان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از دو برابر شدن فراوری کارخانه ماشین سازی تبریز اطلاع داد.

2 برابر شدن فراوری کارخانه ماشین سازی تبریز

جهت دریافت اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش تور گرجستان ارزان به نقل از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، میراحد حسینی در دوازدهمین نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در محل ماشین سازی تبریز، گفت: ماشین سازی تبریز و ریخته گری ماشین سازی جزو واحدهای فراوریی زیرمجموعه این وزارتخانه محسوب می شوند و این شرکت با استعلام از قوه قضائیه به صندوق بازنشستگان فولاد که زیر مجموعه وزارت کار است، پیوسته و در چهار ماه گذشته عملکرد مناسبی داشته است؛ در واقع این شرکت از گذشته تا به امروز جزو واحدهای فراوریی مادر بوده و زیرساخت های اقتصادی منطقه و کشور را تشکیل داده است.

وی اضافه کرد: در چند وقت گذشته ماشین سازی تبریز دستخوش مسائلی بود که به شکر خدا اکنون میزان فراوری آن 2 برابر افزایش یافته است و پس از واگذاری به صندوق بازنشستگان فولاد سامان یافته است.

حسینی با اشاره به اقدامات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد یاری رسانی به زلزله زدگان آذربایجان شرقی، گفت: 2500 دستگاه بخاری برقی و 15 تن مواد غذایی به زلزله زدگان استان ارسال شده است و 2 گروه پزشکی زیر مجموعه تامین اجتماعی به این مناطق اعزام شدند.

وی ادامه داد: 250 میلیون تومان بانک توسعه تعاون و 150 میلیون تومان صندوق روستایی یاری های اقتصادی به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی اعطا نموده اند.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: یک هزار واحد مهدکودک و 1700 واحد بخش دولتی در بخش های مختلف زیرنظر بهزیستی فعالیت می نمایند که هفت هزار نفر در این بخش ها مشغول به کار هستند.

ارشدزاده اظهار کرد: مهدروستاها یا موسساتی که از معلولان حمایت می نمایند، درآمد کمی دارند و روابط کارکنان این موسسات با کارفرما باید مورد توجه باشد؛ بر این اساس نباید مانند سایر کارفرماها با آنها رفتار گردد؛ در واقع باید متناسب با کار آنها هیات های رسیدگی وزارت کار با این واحدها رفتار و رای صادر نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 927

به "2 برابر شدن فراوری کارخانه ماشین سازی تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 برابر شدن فراوری کارخانه ماشین سازی تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید