کونته:تفاوت زیادی بین اینتر و یوونتوس وجود دارد، تا قبل از گل رمزی بازی متعادل بود

به گزارش تور گرجستان ارزان، به اعتقاد آنتونیو کونته تا قبل از گل اول یوونتوس، فرایند دربی ایتالیا کاملا متعادل بود.

کونته:تفاوت زیادی بین اینتر و یوونتوس وجود دارد، تا قبل از گل رمزی بازی متعادل بود

به گزارش تور گرجستان ارزان، آنتونیو کونته پس از شکست 2 بر صفر تیمش در دربی ایتالیا در خانه یوونتوس، گل رمزی برای تیم رقیب را عامل برهم خوردن تعادل در جریان رقابت و شکست نرآتزوری دانست.

سرمربی تیم فوتبال اینتر گفت: تا زمان گل اول یوونتوس، مسابقه بسیار متعادل بود. نیمه دوم را خیلی بهتر از آن ها آغاز کردیم اما گل آرون رمزی همه چیز را تغییر داد و از نظر روانی اوضاع متفاوت شد. گل رمزی باعث افزایش اعتماد به نفس بازیکنان یوونتوس شد و به ما ضربه زد. نتوانستیم اوضاع را بهبود ببخشیم.

کونته معتقد است که تفاوت زیادی میان اینتر و یوونتوس وجود دارد. او در این باره شرح داد: تفاوت میان ما و یوونتوس، بدون احتساب بازی عقب افتاده با سامپدوریا، 6 امتیاز است. 2 شکست از یوونتوس، یکی در خانه و دیگری در ورزشگاه یووه، این اختلاف را به وجود آورد. باید از این شکست درس بگیریم و از لحاظ شخصیت، کیفیت و قدرت پیشرفت کنیم. این شکست باید به ما کمک کند تا پیشرفت کنیم و متوجه شویم از صدر جدول تا چه اندازه دور هستیم. مطمئنا این شکست نباید تیم را آزرده خاطر کند زیرا می دانستیم اختلاف زیادی بین ما و یوونتوس وجود دارد. در هر 2 دیدار مقابل آن ها مغلوب شدیم. نتایج به طور شفاف همه چیز را بیان می کند.

او در ادامه گفت: اگر بخواهیم در بالاترین سطح رقابت کنیم، باید از نظر شخصیتی رشد کنیم. این در مورد ویژگی های فردی هم صدق می کند زیرا بازیکنانی از نظر شخصیتی قوی تر هستند و دیگر بازیکنان نسبت به آن ها در سطح پایین تری قرار دارند. همه ما باید در این زمینه بهتر عمل کنیم و مصمم تر باشیم.

کونته اذعان کرد: ما در مورد تیم یوونتوس صحبت می کنیم؛ تیمی که طی 8 فصل مدام درحال قوی تر شدن است. سران یووه هر سال بازیکنان با کیفیت و با تجربه زیادی به تیم خود اضافه می کنند و جام های بیشتری را نسبت به گذشته می گیرند. پروژه ما از 7 ماه پیش آغاز شده و در تلاش هستیم بیشترین تلاش را برای برای ارتقا ترکیب اینتر انجام دهیم اما نمی توانیم خودمان را با تیمی که به مدت 8 فصل در ایتالیا حکمرانی کرده، مقایسه کنیم. اهداف اینتر نسبت به فصول گذشته در سطح بالاتری است. باید سال به سال، پروژه خود را بسازیم تا به سطح تجربه، کیفیت و شخصیتی که یوونتوس دارد، برسیم. من در حال حاضر فاصله زیادی بین خودمان و یوونتوس مشاهده می کنم.

او در خاتمه اضافه کرد: همه ما خانواده داریم، بنابراین طبیعتا نگرانی هایی بابت شیوع ویروس کرونا وجود دارد. سخت است وانمود کنیم هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد. مقابله با برخی از مسائل سخت است. همه ما انسان هستیم، عزیزانی داریم و امیدوارم در نهایت تصمیماتی گرفته شود تا از همه افراد محافظت شود؛ بدون اینکه تبعیضی به وجود بیاید. مقامات تصمیم می گیرند و فقط می توانیم پیشنهاداتشان را بپذیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1165

به "کونته:تفاوت زیادی بین اینتر و یوونتوس وجود دارد، تا قبل از گل رمزی بازی متعادل بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته:تفاوت زیادی بین اینتر و یوونتوس وجود دارد، تا قبل از گل رمزی بازی متعادل بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید