کارمندان فناوری چین راهی ای سی یو می شوند

به گزارش تور گرجستان ارزان، کارمندان حوزه تکنولوژی در چین با تنظیم اعتراض نامه ای آنلاین به نام پروژه 996ICU، به ساعات کاری غیر منصفانه حاکم بر این کشور معترض شده اند.

کارمندان فناوری چین راهی ای سی یو می شوند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی تور گرجستان ارزان به نقل از بیزینس اینسایدر، کارمندان حوزه تکنولوژی در چین با تنظیم اعتراض نامه ای آنلاین به نام پروژه 996ICU، به ساعات کاری غیر منصفانه حاکم بر این کشور معترض شده اند.

براساس اطلاعات موجود، این پروژه از آنجایی 996ICU نام گرفته که کارکنان حوزه فناوری مجبور هستند 9 صبح تا 9 شب 6 روز در هفته به طور مداوم کار نمایند و بعد از پشت سر گذراندن این میزان از ساعت کار راهی بیمارستان و در آی سی یو بستری شوند.

پس از راه اندازی این اعتراض یک پروژه موازی به همان نام در سایت گیت هاب راه اندازی شد که WLB.ICU نام گرفت؛ wlb مخفف عبارت work-life balance است و اشاره به متعادل بودن ساعت کار دارد.

با تور چین سفر کنید.

کارکنان مایکروسافت در حمایت از کارکنان چینی گفته اند: این میزان ساعت کاری به همان اندازه ای که غیر قانونی است، رایج هم است.

حدود 20 کارمند مایکروسافت نامه ای را روز دوشنبه در حمایت از پروژه 996.ICU در چین امضا کردند.

کارمندان فناوری که در شرکت های چین مشغول هستند، می گویند: با وجود این که این میزان از ساعت کار غیر قانونی است به یک قانون نانوشته در این کشور تبدیل شده است.

برنامه 996.ICU به یک موضوع بحث برانگیز تبدیل شده است؛ بر اساس گزارش رویترز، جک مامن، مؤسس Alibaba در چین، اخیرا برنامه 996.ICU به عنوان یک فرصت خوب کاری برای کارگران جوان توصیف نموده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 389

به "کارمندان فناوری چین راهی ای سی یو می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمندان فناوری چین راهی ای سی یو می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید