هفت روز با نقش آفرینی آنتونی هاپکینز در شبکه نمایش

به گزارش تور گرجستان ارزان، تهران (پانا) - شبکه نمایش در بخش ژانر هفتگی خود فیلم هایی در تقابل سرقت و قانون را برای پخش در نظر گرفته است. و در بخش صحنه گران فیلم های شاخص آنتونی هاپکینز را به روی آنتن می برد.

هفت روز با نقش آفرینی آنتونی هاپکینز در شبکه نمایش

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر هفتگی خود فیلم هایی در تقابل سرقت و قانون را برای پخش در نظر گرفته است. و در بخش صحنه گران فیلم های شاخص آنتونی هاپکینز را به روی آنتن می برد.

ساعت13:

فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه4 تا آدینه 10 اردیبهشت با عناوین: رویای پروانه، عامل سوم(به مناسبت روز شکست آمریکا در طبس)، لبخند سبز، تپه آدم برفی، لکنت، تا افطار چیزی نمانده وغریبانه از این شبکه پخش خواهند شد.

ساعت 19:

این شبکه در ژانر منتخب هفتگی خود، فیلم هایی در تقابل سرقت و قانون که دارای پیچش داستانی و خاتمه بندی غافلگیر کننده ایی است را برای پخش در نظر گرفته است که این فیلمها به ترتیب از شنبه تا آدینه : مرد نفوذی، یک مشت پول درشت، مخمصه، مثل یک ستاره زندگی کن، نقطه شکست، دستهای آلوده و یورش هستند.

ساعت21:

در بخش صحنه گران، شبکه نمایش به مرور اثار انتونی هاپکینز بازیگر توانمند و پیروز که توانسته جایزه هایی زیادی از جمله: سه جایزه بفتا، دوجایزه امی، جایزه گلدن گلوب سیسیل را کسب کند می پردازد.

فیلم های این بازیگر به ترتیب:افسانه های خزان در نقش:(سرهنگ ویلیام لادو)، نیکسون (ریچارد نیکسون)، سکوت بره ها(دکتر هانیبال لکتر)، نقاب زورو(دون دیه گو د لاوگاو یاهمان زورو)، حس ششم(جان کلنسی)، فراتر از فریب(آرتور دنینگ)، وبقایای روز(جیمز استیونز) به روی انتن می فرایند.

ساعت 23:

فیلم های جذاب این شبکه از شنبه تا آدینه به ترتیب: استالینگراد، گمشده وعشق، تاکسی1، آقای تشویق، هتل آرتمیس، 99خانه وبهترین ساعات پخش می شوند.

ساعت یک بامداد:

فیلم های کلاسیک این شبکه به ترتیب: آرسن لوپن علیه آرسن لوپه، جاناتان مرغ دریایی، آخرین موج، دایی من ژاک، پرستار بچه ها، سائو برناردو و ارتش سایه ها از شنبه تا آدینه برای علاقمندان پخش خواهند شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1944

به "هفت روز با نقش آفرینی آنتونی هاپکینز در شبکه نمایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفت روز با نقش آفرینی آنتونی هاپکینز در شبکه نمایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید