هاشمیان جانشین چمنیان در تیم نوجوانان؟

به گزارش تور گرجستان ارزان، پیش تر هم کمیته جوانان علاقمند بود از هاشمیان در راس کادر فنی تیم جوانان بهره ببرد اما زمانی این پیشنهاد به او شد که تا آغاز بازی های مقدماتی جوانان در جام ملت های آسیا چیز زیادی باقی نمانده بود.

هاشمیان جانشین چمنیان در تیم نوجوانان؟

به گزارش تور گرجستان ارزان ،تعیین بود حضور وحید هاشمیان در مرکز ملی فوتبال و همراهی ساکت با او بی دلیل و اتفاقی نبوده است.بعد از این بازدید بود که سایت فدراسیون فوتبال مصاحبه ای از وحید هاشمیان روی خروجی اش گذاشت با این محوریت که امکانات برای تیم های ملی فوتبال و فوتسال بسیار زیاد گردیده و همه چیز عالی است.

گفته می گردد ابراهیم شکوری و نیما نکیسا که مدتی است در فدراسیون پست گرفته اند دوست دارند هاشمیان سرمربی تیم نوجوانان گردد.این تیم اخیرا حذفی ناباورانه ر مسابقات قهرمانی آسیا داشت و قرارداد چمنیان هم بعد از این مسابقات تمام شد.

پیش تر هم کمیته جوانان علاقمند بود از وحید هاشمیان در راس کادر فنی تیم جوانان بهره ببرد اما زمانی این پیشنهاد به او شد که تا آغاز بازی های مقدماتی جوانان در جام ملت های آسیا چیز زیادی باقی نمانده بود و در نهایت تیم با راهنمایی فرهاد پورغلامی در بازی ها حاضر و حذف شد.

اما این بار شرایط فرق می نماید. بازی های مقدماتی تیم ملی جوانان در جام ملت های آسیا یک سال دیگر یعنی در سال 2019 برگزار می گردد و این می تواند بهترین فرصت برای بهره گیری از وحید هاشمیان در تیم ملی جوانان باشد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 20 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 170

به "هاشمیان جانشین چمنیان در تیم نوجوانان؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمیان جانشین چمنیان در تیم نوجوانان؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید