مشکل پخش می خواهم زنده بمانم حل خواهد شد

به گزارش تور گرجستان ارزان، تهران (پانا) - ساترا در اطلاعیه ای اظهار داشت که مشکل پخش می خواهم زنده بمانم حل خواهد شد.

مشکل پخش می خواهم زنده بمانم حل خواهد شد

با توجه به وصول شکایت معاونت فرهنگی و اجتماعی ناجا و پیگیری چندباره ایشان پیرامون سریال می خواهم زنده بمانم نکات ذیل جهت روشن شدن ابعاد موضوع ارایه می گردد:

براساس آنالیز های ساترا، دغدغه های ناجا ناظر به دنیا و جریان داستان و نیز شخصیت پردازی بعضی کارکترهاست که به نحوی خدشه به چهره نیروی خدوم انتظامی و کمیته های انقلاب اسلامی به عنوان شاکله ناجا محسوب شده است. نکاتی که به راحتی و بدون تحمیل هزینه های سنگین اصلاح پس از فراوری به بخش خصوصی، در مرحله فیلمنامه قابلیت آنالیز و مرتفع شدن داشته اند اما باتوجه به اینکه سریال، بدون طی کردن هماهنگی های لازم با موسسه ناجی هنر شروع به فراوری کرده، این ملاحظات در این سریال نیز مورد غفلت قرار گرفته است.

همچنین با توجه به زمان فراوری این سریال، این محتوا پس از فراوری و باهدف دریافت مجوز انتشار به ساترا ارایه شده است؛ به همین دلیل اعمال اصلاحات در فیلمنامه در این مرحله، عملا غیرممکن بوده و مطابق با سیاست ساترا مبنی بر حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی نیست.

برهمین اساس و پس از وصول شکایت ناجا، ساترا با برقراری جلساتی با نویسندگان محترم و مدیران معاونت فرهنگی و اجتماعی ناجا و مؤسسه ناجی هنر ، سعی بر حل چالش پیش آمده با اصلاح حداقلی ایرادات داستان داشته است که امیدواریم به زودی به حل مشکل پیش آمده منجر گردد.

ساترا امیدوار است پس از این شاهد موانع ناشی از ناهماهنگی در جهت سرمایه گذاری و فعالیت رسانه های بخش خصوصی به ویژه در میانه برنامه نمایش عمومی نباشیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 31 خرداد 1400 بروزرسانی: 31 خرداد 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1961

به "مشکل پخش می خواهم زنده بمانم حل خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل پخش می خواهم زنده بمانم حل خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید