قدیمی ترین نشانه ها در جهان

به گزارش تور گرجستان ارزان، بناهای تاریخی هزاران سال بر روی زمین مانده‌اند . آن‌ها یک معنای تاریخی , فرهنگی و معنوی دارند . این هفته ده نشانه باورنکردنی از همه نوع انتخاب کردیم . یه نگاهی بنداز .

قدیمی ترین نشانه ها در جهان

استون استون , در ویلتشایر انگلستان ,
بنای تاریخی قبل از میلاد تا پیش از میلاد ساخته شد . دانشمندان در مورد نحوه حرکت این سنگ‌های عظیم بحث می‌کنند . در مورد افرادی که آن‌ها را ساخته‌اند کمی وجود دارد . با این حال , بسیاری از حلقه‌های سنگی در سراسر بریتانیا وجود دارند که همگی یک هدف مذهبی دارند , در حالی که استون استون یکی از معروف‌ترین آن‌ها است .
چرا آنجا بروم ?
بازدید از حلقه سنگی یک تجربه روحانی واقعی را فراهم می‌کند . این دایره‌ها در مناطق ویژه‌ای ساخته شده‌اند که تغییر شکل شدیدی دارند .
سری‌لانکا
همچنین به نام صخره شیر نیز شناخته شده‌است . کاخ سلطنتی در بالای آن ساخته شده‌بود و کناره‌های آن با نقاشی‌های رنگارنگ در زمان فرمان پادشاه تزیین شده بود . بعدها به عنوان یک صومعه بودایی استفاده شد .
چرا آنجا بروم ?
امروز از یونسکو حمایت می‌شود . این مکان حفاظت‌شده نمونه‌ای شگفت‌انگیز از شهرهای باستانی است : برخی سیستم‌های هیدرولیکی حتی امروزه کار می‌کنند . این شهر یکی از معروف‌ترین مناطق سری‌لانکا است .
مکزیکو سیتی , مکزیک.
گاز طبیعی عمیق اغلب در مکزیک یافت می‌شود . برخی , مانند سایر گردشگران , خصوصا ً در میان گردشگران بسیار زیبا و محبوب هستند . زائران مقدس مورد بازدید زائران قرار می‌گرفتند که اشیا و حتی انسان‌ها را قربانی می‌کردند .
چگونه به آنجا برسیم ?
مقصد مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با اتوبوس یا تور راهنما از شهره‌ای مختلف در مکزیک به آنجا بروید .
اهرام مصر , جیزه , مصر
آثار باستانی با شکوه , شکوه مصر باستان را گرامی می‌دارند . اهرام جیزه در صحرا در حومه قاهره محبوب‌ترین اهرام مصر هستند . هرم بزرگ جیزه , قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین هرم در جهان است .
چرا آنجا بروم ?
اهرام جیزه قدیمی‌ترین بناهای یادبود هفت عجایب جهان باستان هستند .
دیوار بزرگ چین
دیواری که از فضا دیده می‌شود برای قرن‌ها ساخته و بازسازی شده‌است . اولین دیوارها در قرن نوزدهم قبل از میلاد ساخته شدند . در دوران سلطنت مینگ , دیوار به بزرگ‌ترین ساختار نظامی جهان تبدیل شده‌است .
چرا آنجا بروم ?
مشهورترین محل در کشور , دارای تاریخچه طولانی و میراث غنی است .
در اندونزی , اندونزی و اندونزی .
این معبد در قرن نوزدهم ساخته شد و می ‌توان آن را نماد اندونزی نامید . این زیبایی با حمایت یونسکو مجموعه‌ای از شش سکوی مربعی است که با نقوش برجسته و مجسمه‌های بودا تزیین شده‌است . .
چرا آنجا بروم ?
امروزه این معبد برای دعا و مدیتیشن به کار می‌رود . هر ساله در ماه می ماه مه , زائران ماه کامل ماه مه یا ژوئن اینجا جمع می‌شوند تا آیین مقدس بودا را جشن بگیرند .
بهار , اندونزی, بالی , اندونزی :
این تراس که دارای شهرت جهانی مشهور و معروف به تعطیلاتی بی‌عیب و نقص می‌باشد , یک شگفتی باستانی است . با کفش‌های پاشنه‌بلند و درختان نخل , توریست‌ها را به دره جذب می‌کنند . یک دیدگاه نقطه‌ای را برای تحسین سایت و عکس گرفتن فراهم می‌کند . حتی برخی نقاشان به اینجا می‌آیند تا زیبایی طبیعت را تسخیر کنند .
چرا آنجا بروم ?
صاحب زمین به گردشگران یک نوشیدنی نارگیل برای ژست گرفتن و خرید یک کلاه ساخته‌شده از برگ‌ها می‌دهد . خانه‌های دیگر هم در روستاهای مجاور هم وجود دارند .
جزیره ایستر , جزیره ایستر :
این مجسمه‌ها که توسط مردم نوی نوی ساخته شده‌اند , از سنگ‌های یکپارچه ساخته شده‌اند . دانشمندان هنوز مطمئن نیستند که مجسمه‌های عظیم چگونه ساخته و آورده شده‌اند , که به راز اطراف مجسمه‌ها اضافه می‌کند .
چرا آنجا بروم ?
علاوه بر دیدن این مصنوعات شگفت‌انگیز , شما می‌توانید طبیعت بکر جزیره را ببینید که بسیار دور از تمدن است .
رم , رم , رم .
ایتالیا
در قلب شهر ابدی روم ، یکی می‌تواند ویرانه‌های یک کشور با شکوه و با شکوه را بیابد - امپراطوری روم . قدیمی‌ترین ساختمان‌های فوروم به قرن هشتم پیش از میلاد باز می‌گردند . اما بزرگ‌ترین و مشهورترین بازسازی توسط امپراطور آوگوستوس ساخته شده‌است که محل ساخته‌شده از آجر را یافته و از مرمر ساخته شده‌است .
چرا به آنجا می‌روی ؟
امروزه تعداد زیادی بازدیدکننده در حدود 4 ، 5 میلیون نفر در هر سال در این فروم شرکت می‌کنند . یکی از آن مکان‌های فراموش‌نشدنی که حداقل یک‌بار در یک زندگی دیده می‌شود .
1. پترا ، اردن
شهر تلوتلو خورده از سنگ ، تحت حفاظت unescos قرار دارد و یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای معماری است . این شهر ، همانطور که اکنون می‌بینیم ، حدود 200 سال پیش از میلاد ساخته شده‌است . صدها سال طول کشید تا یک صخره 50 متری در این نقطه شگفت‌انگیز بسازند . محلی‌ها این زیبایی را بیابان می‌نامند .
چرا به آنجا می‌روی ؟
در سال 2007 به عنوان یکی از هفت شگفتی جدید جهان انتخاب شد . شهر برای بسیاری از بازدیدکنندگان از سراسر دنیا باز است .

انتشار: 7 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 75

به "قدیمی ترین نشانه ها در جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدیمی ترین نشانه ها در جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید