فکری واقع بینانه درباره استقلال حرف زد، حفظ این صدرنشینی مشکل است

به گزارش تور گرجستان ارزان، به گزارش خبرنگاران، محمود فکری سرمربی تیم استقلال روز گذشته در گفتگویی تصویری در مورد تیمش و صدرنشینی آنها در هفته ششم رقابتهای لیگ برتر اظهار داشته بود که با این صدرنشینی چیزی به ما نمی دهند و در بخشی دیگر از صحبت هایش به این نکته اشاره نمود که تیمش هنوز خیلی کار دارد تا به روزهای خیلی خوب برسد.

فکری واقع بینانه درباره استقلال حرف زد، حفظ این صدرنشینی مشکل است

سعید بیگی هافبک پیشین استقلال در این خصوص به خبرنگاران گفت: اساساً محمود فکری را دوست دارم و از نتیجه دریافت او راضی می شوم و خیلی راضیم که او به قدری حواسش جمع هست که مسائل پیرامونش را به خوبی بررسی کند. فکری درست می گوید نه با این صدرنشینی اتفاق خاصی افتاده و نه تیمی که در اختیار او واقع شده است تیمی رویایی و ایده آل است. این تیم تا رویایی شدن خیلی کار دارد. البته فکری ابزارهای خوبی برای رسیدن به روزهای آرمانی دارد که باید به خوبی از آنها استفاده کند.

پیشکسوت آبی پوشان اضافه نمود: بازی با شهرخودرو یک نقطه عطف برای شاگردان فکری بود و گرچه تیم مقابل توانست بازی برابر با آنها انجام دهد، اما این صدرنشینی اعتماد به نفس خوبی را برای آبی پوشان به ارمغان آورد که این را می توان عظیم ترین دستاورد آن بازی دانست.

بیگی در مورد عملکرد رشید مظاهری گفت: رشید در عمل ثابت کرد بهترین خرید این فصل استقلال است. او دروازه بانی است که بود و نبودش بسیار متفاوت است. نقش او در امتیازاتی که امروز در حساب آبی پوشان است کاملاً معین است و امیدوارم تا سرانجام فصل بتواند بدون فراز و نشیب به کارش ادامه دهد. ضمن اینکه استقلال یک دروازه بان شش دانگ دیگر به اسم حسینی دارد و من امیدوارم فضای بین این دو نفر هم تا سرانجام فصل به خوبی مدیریت گردد.

وی در مورد ملاقات آبی پوشان مقابل ذوب آهن گفت: دو ملاقات متوالی خارج از خانه هر تیمی را رنج می دهد اما این شرایط فوتبال است و همانطور که ممکن است دو ملاقات متوالی داخل خانه داشته باشید، امروز هم دو بار پشت سر هم باید خارج از خانه به میدان بروید. باید با این مسائل در فوتبال کنار آمد.

هافبک پیشین آبی پوشان، ذوب آهن را هم تیمی خوب دانست و در این باره گفت: با اینکه سبزپوشان اصفهانی در پایین جدول حضور دارند، اما نباید از قدرت آنها گذشت. من لیگ را دنبال می کنم و به تبع آن بازی های ذوب آهن و سایر تیم ها را کاملاً زیر نظر دارم. ذوبی ها تیمی هستند که فوتبال را خیلی خوب بازی می نمایند اما در همه بازی های قبلی شان بدشانس بودند و بعضاً هم داوری ها اشتباهاتی داشت که روی نتایج این تیم تاثیر داشت. اینها را گفتم تا به این نتیجه برسم که استقلال کار ساده ای برای ملاقات با ذوب آهن در پیش ندارد. لذا اگر بچه های ما می خواهند صدرنشینی را حفظ نمایند، باید به این باور برسند که تیم خوب اما پایین جدولی ذوب آهن را در اصفهان شکست دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1671

به "فکری واقع بینانه درباره استقلال حرف زد، حفظ این صدرنشینی مشکل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری واقع بینانه درباره استقلال حرف زد، حفظ این صدرنشینی مشکل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید