فستیوال Pu Sae Ya Sae در چیانگ مای

به گزارش تور گرجستان ارزان، فستیوال Pu Sae Ya Sae در چیانگ مای، یکی از برترین جشنواره‌هایی است که به شما توصیه می‌کنیم به بازدید آن بروید. قبل از سفر به شهر چیانگ مای و یا هر شهر دیگر از کشور تایلند با جشنواره‌هایی که قرار است در مدت تور شما انجام شود، آشنا شوید.

فستیوال Pu Sae Ya Sae در چیانگ مای

فستیوال Pu Sae Ya Sae در چیانگ مای، یکی از عجیب‌ترین جشنواره‌های جهان در کشور تایلند است، که باید آن‌ها را از نزدیک مشاهده نمایید. این سنت از دورانی بر جای مانده که مردم برای خدایان خود انسان قربانی می‌کردند و گوشت و خون قربانی را می‌خوردند تا خدایان از آن‌ها راضی شود و عذاب بر آن‌ها نازل نکند.

این مراسم امروزه نیز در شهر چیانگ مای کشور تایلند برگزار می‌شود و در آن به جای انسان، حیوان را قربانی می‌کنند. در طی مراسمی خاص یک گاو را قربانی می‌کنند و خون و گوشت وی را می‌خورند تا به این ترتیب احترام خود را به خدایان نشان بدهند. بلایا را از آنها دور نگه دارد. این مراسم امروزه در تایلند و در منطقه چیانگ مای هر ساله برگزار می‌گردد.

صحنه‌های این مراسم به قدری آزاردهنده است که دل شما نمی‌خواهد تصاویری از این جشن را مشاهده نمایید. این جشنواره از ابتدایی‌ترین جشنواره‌های کشور تایلند است. هنوز در برخی مناطق این کشور انسان نیز قربانی می‌شود که البته برای حفط آبروی خود این مساله را علنی نمی‌کنند.

این جشنواره در تقویم‌های میلادی متغییر بوده و با توجه به اینکه تقویم این کشور براساس ماه است. تاریخ برگزاری این مراسم در تقویم میلادی هر ساله جابجا می‌شود. این جشنواره در سال 2016 این مراسم در اول ژوئن برگزار شده است و در سال 2017 نیز با ده روز اختلاف در چیانگ مای برگزار می‌گردد. برای تجربه یک سفر متفاوت و بازدید از عجایب شهر چیانگ مای با تور تایلند همراه شوید.

انتشار: 18 مرداد 1396 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 15

به "فستیوال Pu Sae Ya Sae در چیانگ مای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فستیوال Pu Sae Ya Sae در چیانگ مای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید