طراحی سایت: فریب مرد خیانت کار در سایت همسریابی

به گزارش تور گرجستان ارزان، سرگرد سمانه مهربانی، کارشناس آموزشی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در شرق نوشت: وارد دایره اخلاقی پلیس فتا که می شوم نگاهم به مرد میانسالی می افتد که خم شده است روی میز و سرش را به افسر پرونده نزدیک نموده و مشغول شرح دادن دلیل حضورش در پلیس فتا است. به آن ها نزدیک می شوم و با وجود اینکه مرد کوشش زیادی دارد تا صدایش به گوش کسی نرسد می شنوم که به افسر می گوید من شکایتی ندارم فقط آمده ام تا با گزارش اتفاقی که برایم افتاده، مانع از مال باختگی بقیه افراد شوم. با خودم فکر می کنم چرا یک نفر باید به خودش زحمت بدهد و برای گزارش وقوع یک جرم به پلیس فتا مراجعه کند، اما از اقدام قانونی خودداری کند.

طراحی سایت: فریب مرد خیانت کار در سایت همسریابی

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

افسر پرونده با تماشا من به مراجعش اشاره می نماید و می گوید: این آقا سوژه مناسبی برای کار شماست و بعد به مرد میانسال می گوید من موردی را که گزارش کردید پیگیری می کنم و به شما پیشنهاد می کنم اگر واقعا مایل هستید تا درباره اتفاقی که برایتان افتاده برای سایر افراد روشنگری انجام دهید، با همکارم صحبت کنید.

مرد در ابتدا برای مصاحبه مردد بود و وقتی مطمئن شد اسمی از او در گزارش برده نخواهد شد پذیرفت با من صحبت کند و گفت: من به کاری که انجام دادم افتخار نمی کنم و واقعا پشیمانم؛ چون اشتباه بزرگی کردم و چوبش را هم خوردم. راستش را بخواهید من و همسرم کمی در رابطه مان دچار مشکل هستیم. چند وقت پیش یکی از همکارانم به من پیشنهاد داد با پرسه زدن در سایت های همسریابی خودم را سرگرم کنم. فکر می کردم تفریح بی خطری است؛ آشنایی با افراد دور از فضای زندگی واقعی. اصلا دنبال ارتباط جدی نبودم فقط به عنوان تفریح به این کار نگاه می کردم و فکر نمی کردم این کار هم نوعی لغزش و بی وفایی نسبت به زندگی مشترکم محسوب گردد.

آن قدر این کار برایم مسخره بود که هم زمان خودم را به چهار پروفایل زنی که عضو سایت بودند معرفی کردم. دامنه آشنایی ما از سایت به اینستاگرام منتقل شد و من واقعا هیجان زده بودم که مشغول انجام یک کار پنهانی هستم. حاضر بودم هر کاری انجام بدهم که هر چه زودتر با آن ها از نزدیک آشنا بشوم. مدتی به همین منوال گذشت و من به گفت وگوی پنهانی و پیغام های عاشقانه و تصاویری که میانمان رد و بدل می شد معتاد شده بودم تا اینکه خانم هایی که با آن ها آشنا شده بودم، هرکدام به دلایل مختلف از من درخواست پول کردند.

ترسیدم اگر پولی که احتیاج دارند پرداخت نکنم، ارتباطشان را قطع نمایند، به همین علت به حساب هرکدام از آن ها در این مدت مبالغ مختلفی واریز کردم و تا به خودم آمدم دیدم از طرف همه آن ها مسدود شده ام. گیج شده بودم. باورم نمی شد فریب خورده ام و درحالی که فکر می کردم این من هستم که هم زمان با چهار نفر در ارتباط قرار گرفته ام، دیگران مرا سر کار گذاشته بودند، اما مگر امکان داشت من با چهار نفر آشنا بشوم و هر چهار نفر کلاهبردار باشند.

بعد از چند روز سردرگمی بالاخره تصمیم گرفتم به پلیس فتا مراجعه کنم و با پیگیری همکار شما متوجه شدم این سایت جعلی است و ادمین با تصاویر زنان مختلف اقدام به ساخت پروفایل های جعلی نموده است و در واقع من در تمام این مدت با مردی که سایت را طراحی ننموده بود در ارتباط بودم.

خیلی شرمسار هستم و احساس می کنم چوب خیانت به همسرم را خورده ام. تا امروز فضای مجازی برای من یک محیط مجذوب کننده بود که می توانستم به وسیله آن روی مبل لم بدهم و با افراد مختلف در ارتباط قرار بگیرم، اما حالا فهمیده ام که این فضا بسیار پیچیده تر و تاریک تر از دنیای واقعی است.

نظریه کارشناس

  • هرگونه اقدام پنهانی که آگاهی از آن موجبات آزردگی خاطر شریک زندگی تان را فراهم آورد خیانت و بی وفایی محسوب می گردد و وقوع آن در دنیای مجازی و حقیقی تغییری در ماهیت آسیب زننده آن ایجاد نمی نماید.
  • درصورتی که مجرد هستید و قصد دارید به وسیله سایت های همسریابی برای ازدواج اقدام کنید، در گام نخست سایت های معتبر و دارای مجوز را شناسایی کنید و در گام بعد اطلاعات ارائه شده به وسیله افراد را مورد راستی آزمایی در دنیای واقعی قرار دهید.
  • در مراحل اولیه آشنایی هرگونه درخواست پول یا پیشنهادات وسوسه برانگیز اقتصادی می تواند نشانه ای باشد از اینکه شما با یک فرد کلاهبردار یا سودجو تماس قرار گرفته اید.
  • به عنوان یک شهروند مسئول در صورت مواجهه با افراد سودجو در فضای مجازی مراتب را با کارشناسان ما در پلیس فتا در میان بگذارید. شاید یک گزارش ساده از سوی شما سرنخ حل پرونده بزه دیدگی تعداد زیادی از شهروندان باشد.
منبع: فرارو
انتشار: 9 خرداد 1401 بروزرسانی: 9 خرداد 1401 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2345

به "طراحی سایت: فریب مرد خیانت کار در سایت همسریابی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سایت: فریب مرد خیانت کار در سایت همسریابی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید