فال ابجد امروز ، 20 شهریور ماه

به گزارش تور گرجستان ارزان، خبرنگاران : فال ابجد امروز را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می توانید در خبرنگاران مطالعه کنید.

فال ابجد امروز ، 20 شهریور ماه

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : ای صاحب فال بر تو بشارت که به زودی به مقصود خود خواهی رسید و آنچه را که در طلبش هستی به دست خواهی آورد. اگر نزد کسی برای درخواستی می روی و او سخن درشتی بر زبان جاری میکند ،صلاح است که از رفتن پشیمان گردی چون او به تو آسیب می رساند. گروهی به تو حسد می ورزند و در خیال نابودی تو می باشند اما از دست آنها کاری بر نمی آید مترس . سفر در پیش است که در آن سفر آسودگی یابی این چند روزه طالع تو نحسی دارد که از تو بگذرد و بعد در نظر خلایق شیرین شوی. این هفته با هیچ کس گفت وگو نکن که ستاره ات نحس است و پس از آن سعادت به تو روی می آورد . اگر حاجتی داری بر آورده خواهد شد و اگر غائبی داری خواهد آمد.

فال ابجد متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما : د آ د

تعبیر : خداوند تو را از غم ها برهاند و به مقصود دل رساند. رنج های زیادی کشیده ای ولی با نیّتی که در دل داری به مقصود برسی. ستاره تو روشنایی دارد و هیچ غم مخور که عمرت دراز خواهد بود. اگر غایبی داری به سلامت به تو برسد و بر دشمنان ظفر یابی و دلخوش می شوی.

فال ابجد متولدین خرداد

ابجد فال شما : ب ب ج

تعبیر : ای صاحب فال مژده باد تو را که آن قصد و آرزویی که مدت ها در دل داری به زودی به آن خواهی رسید ان شاءالله . تندی مکن و صبر کن که کارها به صلاح تو آید. چیزی از غیب به تو برسد که روشنایی تو می باشد و از جائی که امید نداری به مراد دل برسی ان شاءالله . از حال اطرافیان غافل مشو و اگر میتوانی گره از کار کسی بگشایی کوتاهی نکن.

فال ابجد متولدین تیر

ابجد فال شما : ج آ ب

تعبیر : ای صاحب فال در زندگی در موقعیت حساسی قرار می گیرید؛ چون با گروهی سرکش و مکار سر و کار پیدا میکنید که ضروری است آنها را ارشاد و هدایت کنید. اگر کاری را برای رضایت خداوند انجام می دهید، از شکست در آن هراس نداشته باشید. اگر شکیبا و بردبار باشید به نفع شما خواهدبود.

فال ابجد متولدین مرداد

ابجد فال شما : د آ ج

تعبیر : ای صاحب فال ! بدان که چیزی از دست تو رفته که به سبب آن غم واندوه می خوری، اما عاقبت کار را نمی دانی ؛ اگر صبر کنی ، هر آینه به مقصودی که داری برسی پس در مدت سرگردانی با خدا باش که عاقبت بخیر خواهی بود. اگر نیت سفر داری برو که خوب است. صدقه بده تا آنچه از خداوند طلب می کنی بیابی. از شخصی کار تو گشاده گردد و از بزرگی راحتی خواهی یافت و کارها به مراد دل تو گردد و چیزی به تو می رسد ان شاءالله.

فال ابجد متولدین شهریور

ابجد فال شما : ب آ ج

تعبیر : ای صاحب فال! این نیّت که نموده ای به غایت خوب است و از غم رها گردی . قومی حاسد تو بودند، حق تعالی از فضل خود تو را از شرّ آنها نگاه داشت و حق تعالی در روزی به روی تو بگشاید. تو را چشم زخمی رسیده ، اما به خیر گذشت و از شر دشمن ایمن شوی و به مقصود دل برسی و همواره خاطر خود را آسوده دار که آنچه دل تو می خواهد بدان خواهی رسید.

فال ابجد متولدین مهر

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر : ای صاحب فال! مشکل تو به لطف و کرم پروردگار، برطرف خواهد شد و احوال پریشان تو را آسوده خواهد نمود. هرگز نگران و ناامید مباش و به لطف خداوند ایمان داشته باش.

فال ابجد متولدین آبان

ابجد فال شما : آ د آ

تعبیر : ای صاحب فال! نیّتی داری که بسیار نیکوست. اگر چیزی از دست تو رفته باز به دست خواهی آورد و اگر قصد سفری داری برو که بسیار نعمت نصیب تو گردد و اگر ترس داری ایمن شوی و اگر قرض داری ادا گردد و تو را امید مال است، زود به آن برسی .با همه یکدلی کن که هر کس باشد با تو نیکی می نماید. روزی تو گشاده است . حاسدان و مکاران بر تو ظفر نیابند و به مراد دل برسی ان شاء الله.

فال ابجد متولدین آذر

ابجد فال شما : ب ج ب

تعبیر : ای صاحب فال در زندگی با سختی هایی رو به رو می شوید و با مردمی بد کردار و ناشایست سر و کار پیدا میکنید و به رنج و زحمت می افتید. باید با دیگران با احتیاط رفتار کنید تا انسان های بدخواه نتوانند شما را دچار مشکل نمایند. در طالع شما سفری دیده می گردد که اگر انجام گردد برای شما خالی از منفعت نیست.

فال ابجد متولدین دی

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر : ای صاحب فال ! شخصی تو را به زبان گرفته است (با چرب زبانی تو را راضی نگه می دارد) اما دوست تو خواهد بود. این دو سه روز کار تو بالا خواهد گرفت و از گناهان گذشته خود توبه کن و راز خود با احدی نگو و با کس جنگ و خصومت نکن. تو را پیش از این رنجی رسیده بود و نشانی آن بر تو مانده که علت بر درازی عمر است و از غم و محنت فرج یابی .

فال ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : ای صاحب فال به نظر میرسد شخصی متواضع با حکمت و درستکار هستید . اگر گرفتار صدمه و یا مسئله ای هستید خیر است و حکمتی در آن می باشد. چیزی را که از دست داده اید دوباره به دست خواهیدآورد. از مسئله ای که دارید رها خواهید شد ، باید به خداوند توکل و توسل کنید. چشمتان نباید در پی مال مردم باشد. ضمناً کینه توزی نکنید تا سلامت باشید و آرامش داشته باشید. اگر کسی به شما بدی نموده است، او را ببخشید که از این راه به عزت خواهید رسید.

فال ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما : ب آ د

تعبیر : ای صاحب فال تو در جایی قرار گرفته ای که روح تو را عذاب می دهد و مرتب رنج می بری ولی با استعانت از ذات پروردگار به زودی روح تو از هر تفکر ناصواب آسوده می گردد و از گرفتاری های موجود خلاص می شوی .

منبع: رکنا
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2087

به "فال ابجد امروز ، 20 شهریور ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز ، 20 شهریور ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید