صخره های کله قندی در خلیج فانگ نگا پوکت

به گزارش تور گرجستان ارزان، صخره های کله قندی در خلیج فانگ نگا پوکت دو حوزه ساحلی یکی سواحل شنی در غرب و خلیج فانگ نگا در جنوب کانون غواصی در تایلند است. از خلیج فانگ نگا سوار بر شناور تفریحی می شوند تا از زیبایی های این خلیج دیدن نمایند. صخره های متعدد و برآمده ای از دل اقیانوس از دوردست نمایان می گردد.

صخره های کله قندی در خلیج فانگ نگا پوکت

اینها نوک قله کوه هایی هستند که بخش وسیع آن در دل|قیانوس جا خوش نموده اند. حالا هر کدام از این صخره ها جزیره های کوچکی شده اند که در آنها زندگی نباتی و جانوری جریان دارد. البته این صخره ها عمدتاً مسکونی نیستند، اما برای دیدن بعضی از آنها می توان با قایق های تک نفره راهی شد. کشتی تفریحی به مقصد جزیره جیمز باند در میانه راه توقف می نماید و در وسط دریا قایق های کانو که گنجایش حداکثر 3 نفر را دارند آنها را به اعماق این صخره ها می برند. از دالان های باریک که به راستی مناظر شگفت انگیزی را در ذهن حک می نماید به آرامی می گذرند.

این صخره ها در شرایطی قرار گرفته اند که با جزر و مد آب دریا بالا و پایین میروند. چنانچه بخت با شما یار باشد و عمق آب کم، امکان دارد تا با کانو از دالانهایی عبور کنید و به تالارهای پروسعتی در دل صخره ها برسید که سکوتی اعجاب انگیز شما را در بر بگیرد. در بالای صخره ها در آن دوردست ها صدای میمون ها از بالای درختان و مشاهده بعضی سخت پوستان با شکل های عجیب و غریب آدمی را به وجد می آورد.

در میان صخره های کله قندی با سنگ هایی که طبیعت به زیبایی تراش داده است دستفروشان بساط صنایع دستی و زیورآلات بدلی پهن نموده اند. یک ساعتی فرصت دارید تا در این جزیره کوچک گشتی بزنید. از تپه ماهورها بالا و پایین بروید و عکاسی کنید.

برای سفر با تور پوکت همراه ما باشید.
منبع: مرجع تایلند
انتشار: 17 تیر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 410

به "صخره های کله قندی در خلیج فانگ نگا پوکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صخره های کله قندی در خلیج فانگ نگا پوکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید