رئیس فدراسیون ووشو در بازدید از اردوی تیم بانوان: در کنار هم تاریخ سازى خواهیم کرد

به گزارش تور گرجستان ارزان، رئیس فدراسیون ووشو در بازدید از اردوی تیم ملی بانوان گفت: سال جاری با اضافه شدن کوراش و درخشش زنان ووشو شاهکار خلق خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون ووشو در بازدید از اردوی تیم بانوان: در کنار هم تاریخ سازى خواهیم کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، امیر صدیقی رئیس فدراسیون ضمن بازدید از اردوی تیم ملی ووشو بانوان که در محل آموزشگاه ملی ووشو در حال پیگیری است، با کادر فنی و ملی پوشان تالو و ساندا ملاقات و گفت وگو کرد.

وی در این ملاقات ضمن ابراز رضایت و خشنودی از فرایند تمرینات، خطاب به ملی پوشان گفت: طبق گزارشی که کادر فنی می دانم که شرایط تیم خوب است. سعی کردیم شما را 9 ماه پیش از شروع بازی های آسیایی وارد اردو کنیم تا به اوج آمادگی برسید.

صدیقی گفت: اعتقاد استوار دارم که در کنار هم تاریخ سازی خواهیم کرد. همانگونه که می دانید، ووشو همواره در بازی های آسیایی مدال آوری زیادی داشته و پس از کشتی، پرمدال ترین رشته بوده است. سال جاری با اضافه شدن کوراش امیدواریم شاهکار خلق کنیم و پرمدال ترین رشته کاروان ایران باشیم. ضمن اینکه میزبانی چین همواره برای ما خوش یمن بوده است و اطمینان دارم این بار هم نتایج فوق العاده ای را دختران ووشو رقم خواهند زد.

رئیس فدراسیون ووشو عنوان نمود: تمام کوشش خود را به کار می بندیم که برترین عملکرد را در مراحل آماده سازی تیم ها داشته باشیم و سعی می کنیم هیچ کم و کاستی وجود نداشته باشد.

صدیقی تاکید نمود: مهمترین نکته که در این اردوها و اساسا در خصوص تیم ملی ووشو و جلوتر از بحث فنی وجود دارد، بحث اخلاق حرفه ای و منش قهرمانی است. ورزشکاران ووشو در سطح جامعه، شناخته شده هستند و باید رعایت اصول اخلاقی و منش قهرمانی همواره ماهیت واقعی ووشو که اخلاق است را به نمایش بگذارند.

وی اعلام نمود: خوشحالم که از استان های مختلف در اردو نماینده داریم، این نشان می دهد که ووشو به همه استان ها راه یافته و امیدوارم برترین اتفاقات رخ بدهد. ما هم سعی می کنیم شرایط را بهتر کنیم. پس از این اردو، ورزشکاران به 14 روز مرخصی می فرایند و پیش از سال نو این فرایند دو هفته ای اردوها و دو هفته ای مرخصی ها ادامه خواهد داشت. البته ملی پوشان با شروع سال نو به صورت مداوم در اردو خواهند بود. امیدوارم در کنار هم باعث شادی دل مردم شویم.

در ادامه زهرا ناطقی نایب رئیس بانوان فدراسیون گفت: شاهد تمرینات منظم و خوبی هستیم و خیلی خوشحالم که نظم و انضباط خوبی در اردو برقرار است. بانوان ملی پوش ووشو از جمله ورزشکاران با اخلاق هستند. تیم کنونی ترکیبی از جوانان و باتجربه ها است و امیدوارم شاهد درخشش فوق العاده ای از سوی آنها باشیم. ما به این تیم امید داریم و سعی کردیم در فدراسیون با مدیریت صدیقی تمام خواسته ها برای برگزاری یک اردوی بی نقص را مهیا نموده و شرایط خوبی را فراهم کنیم.

بعلاوه مجید ملکی مدیر تیم های ملی عنوان نمود: خدا را شکر شرایط اردوی تیم ملی بانوان همچون تیم مردان است، در واقع هیچ چیزی فرق ندارد و همه چیز سر وقت و به موقع در حال برگزاری است. ملی پوشان روز گذشته به آموزشگاه ملی المپیک رفتند و نتایج آزمون آنها نشان می دهد که شرایط خوبی در اردو حاکم است و ورزشکاران با آمادگی کامل حضور دارند.

محبوبه کریمی سرمربی تیم تالوی بانوان گفت: برای نخستین بار 9 ماه تا شروع یک رویداد، اردوهایی تدارکاتی شروع شده است که این اتفاق بسیار خوب و مهمی است. به خوبی می دانیم برگزاری این اردوها با شرایط کنونی مالی سخت است و از مسئولان فدراسیون ووشو بابت این همکاری همه جانبه و متعهدانه تشکر و قدردانی می کنیم.

راضیه طهماسبی، سرمربی تیم ملی ساندا نیز گفت: از قدیم گفته اند، سالی که نکوست از بهارش پیداست. بهار ما با این اردو شروع شده است. برگزاری اردو با کیفیت بالا، آرامش حاکم بر فضای کنونی تیم ملی و فدراسیون و از همه مهمتر نظمی که در فدراسیون و تیم ملی وجود دارد، می تواند باعث درخشش تیم ملی کشورما در بازی های آسیایی گردد.

بعلاوه فریناز نذیری، مربی تیم ملی ساندا یادآور شد: امیدوارم بازیکنان قدر این روزها را بدانند و به خوبی از آنها استفاده نمایند. به عنوان مربی تمام کوشش خودم را به کار می بندم تا تیم پیروز باشد.

در ادامه این ملاقات، شهربانو منصوریان به نمایندگی از ورزشکاران ساندا گفت: فدراسیون ووشوبرنامه محور است و براساس نظم و برنامه ریزی کار می نماید. هیچ وقت فدراسیون ووشو چنین شرایطی مناسبی نداشته است و صادقانه می گویم؛ شرایط بسیار خوبی در اردو حاکم است و قبلاً چنین شرایطی نداشتیم. خوشبختانه ملی پوشان لباس های متحدالشکل و زیبا دارند و بابت این مسئله از فدراسیون تشکر می کنم. کیفیت برگزاری اردو بالاست و آرامش بسیار خوبی بر فضا حاکم است. ما مربیان خوبی داریم و سرپرست بااخلاقی در کنار تیم است. به شخصه تمام تمرکز و کوششم این است که در بازی های آسیایی حضور داشته باشم.

وی ادامه داد: می دانم رقبای سختی در ایران دارم، اما همواره گفته ام که حرفم را در میدان مسابقه و روی سکو می زنم. ما قبلاً هر زمان که به مسابقات جهانی و بین المللی می رفتیم، دچار استرس می شدیم، ولی در دوره نو با حضور صدیقی این معضل برطرف شده است. در واقع برگزاری رقابت های لیگ و مسابقات قهرمانی کشور به ما این مسئله را نشان داد که سطح این رویدادها چیزی از مسابقات جهانی کم ندارد. در خاتمه نیز از کادر پزشکی و کادر اجرایی و فنی فدراسیون تشکر می کنم.

زهرا کیانی دیگر ملی پوش کشورمان نیز به نمایندگانی از ورزشکاران تالو گفت: شرایط خوبی حکم فرماست و از این نظم و انضباط خرسندیم. ما می دانیم شرایط سخت مالی و بودجه انقباضی وجود دارد، اما فدراسیون چیزی برای ما کم نگذاشته و امیدواریم این فرایند تا خاتمه اردو وجود داشته باشد و ما هم با کسب نتایج درخشان این لطف ها را جبران کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 اسفند 1400 بروزرسانی: 4 اسفند 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2263

به "رئیس فدراسیون ووشو در بازدید از اردوی تیم بانوان: در کنار هم تاریخ سازى خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس فدراسیون ووشو در بازدید از اردوی تیم بانوان: در کنار هم تاریخ سازى خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید