خرمگاه: ماشین سازی تیم اول تبریز و بسیار خطرناک است

به گزارش تور گرجستان ارزان، مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: با اینکه ماشین سازی در هفته های اخیر نتایج خوبی نگرفته اما بسیار خطرناک است و می تواند برای هر تیمی دردسرساز گردد.

خرمگاه: ماشین سازی تیم اول تبریز و بسیار خطرناک است

به گزارش خبرنگاران، محمد خرمگاه در نشست خبری پیش از ملاقات تیم های ماشین سازی تبریز و آلومینیوم اراک گفت: امیدوارم فردا یک بازی خیلی خوب و به دور از شرایطی باشد که پیش می آید و تفکرات کادر فنی را در زمین پیاده کنیم. نسبت به ماشین سازی کاملاً آگاهیم و می دانیم چه تیم خطرناکی است. این تیم می تواند برای هر حریفی خطرناک باشد و ما بررسی کافی نسبت به این تیم داشته ایم.

وی با تمجید از شاگردان علیرضا اکبرپور اعلام کرد: ماشین سازی تیم بسیار خوبی است و می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد. این تیم هفته گذشته برای گل گهر دردسرساز شد و یک بر صفر جلو افتاد. ماشین سازی شرایطی رقم زد که بازی برای گل گهر سخت شده بود. ما به این موضوع کاملاً واقف هستیم و می دانیم بازی بسیار سختی داریم. به دنبال این هستیم که ابتدا نتیجه بازی را حفظ کنیم، سپس شرایط را به ماشین سازی دیکته کنیم.

مربی آلومینیوم اراک در خصوص حضور او و منصوریان در اراک توضیح داد: سه هفته است که خدمت آلومینیوم هستیم و کوشش کردیم تفکرات خود و چیزی را که منصوریان مد نظر دارد، در این تیم پیاده کنیم. به دنبال این هستیم که اگر آلومینیوم به چیزی احتیاج دارد به آن اضافه نموده و تفکرات تاکتیکی منصوریان را در این تیم پیاده کنیم.

با توجه به قعرنشینی ماشین سازی در لیگ برتر، آیا آلومینیوم به دنبال یک پیروزی پُرگل است یا برای کسب یک تساوی خارج از خانه کوشش می نماید.، خرمگاه در پاسخ به این پرسش گفت: ماشین سازی چنین تیمی نیست و بسیار قابل احترام است. با اینکه حریف در هفته های اخیر نتایج خوبی نگرفته اما بسیار خطرناک است و می تواند برای هر تیمی دردسرساز گردد. با کادر فنی جدید ماشین سازی آشنا هستیم و مطمئناً کار برای ما خطرناک تر می گردد. امیدوارم فردا روز خیلی خوبی باشد که تماشاگران از فوتبال لذت ببرند و بازیکنان در زمین، برنامه های مربیان را پیاده نمایند.

وی در خاتمه اعلام کرد: از میهمان نوازی مردم خوب تبریز تشکر می کنیم و منصوریان تأکید کرد از طرف او از مسئولان و اعضای هتل تیم تشکر ویژه ای کنم. خودم مقابل تیم ماشین سازی و سرمربی عزیزش بازی می کردم. ماشین سازی تیمی ریشه دار و سرمربی حریف هم بازیکن قدیمی این تیم است. امیدوارم ماشین سازی شرایط بسیار خوبی پیدا کند و در لیگ برتر بماند. همه فوتبال دوستان می دانند که ماشین سازی از قدیم، تیم اول شهر تبریز بوده و امیدوارم تماشاگران فهیم این تیم، به چیزی که در تفکرات خود دارند برسند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1884

به "خرمگاه: ماشین سازی تیم اول تبریز و بسیار خطرناک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرمگاه: ماشین سازی تیم اول تبریز و بسیار خطرناک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید