تصاویر ، عادل فردوسی پور به یک شهردار ناحیه تهران گل زد؟ ، بچه های خزانه به آرزوی خود رسیدند

به گزارش تور گرجستان ارزان، خیلی ها او را دوست دارند نه به خاطر اینکه روزگاری یکی از مجریان معروف برنامه های ورزشی مثل برنامه نود در صدا و سیما بود، بلکه به علت اخلاق و مرامش. این مجری باسابقه چندساعتی میهمان اهالی جنوب شهر تهران و بچه های محله خزانه بخارایی واقع در ناحیه 3 شهرداری منطقه 16 بود.

تصاویر ، عادل فردوسی پور به یک شهردار ناحیه تهران گل زد؟ ، بچه های خزانه به آرزوی خود رسیدند

خبرنگاران- رضا نیکنام: بچه های ساکن در محله خزانه چند وقت پیش در ملاقات با شهردار ناحیه 3 شهرداری منطقه16 این خواسته را مطرح نموده بودند که روزی یکی از چهره های معروف فوتبال ایران به اینجا بیاید و با آنها فوتبال بازی کند، اما با وجود پیگیری ها خبری نشد تا اینکه عادل فردوسی پور به دعوت مدیران شهرداری پاسخ مثبت داد و به ملاقات بچه های جنوب شهر آمد.

عادل فردوسی پور، مجری توانمند شبکه ورزش با حضور در مؤسسه حافظان بچه ها کار یک روز فوتبالی برای بچه های این مرکز ساخت و از آنها دلجویی کرد. هادی ملازاده شهردار ناحیه 3 منطقه 16 تهران که خودش از پیشکسوتان ورزش به شمار می آید برای اینکه بچه های محله خزانه به آرزویشان برسند خیلی کوشش کرد.

ملازاده درباره چگونگی دعوت و حضور این مجری معروف فوتبال در این منطقه گفت: با پیگیری هایی که انجام شد توانستیم عادل فردوسی پور چهره سرشناس کشور را به این منطقه دعوت کنیم. درواقع او نیز خیلی دلش می خواست یک روز اینجا بیاید و دل بچه ها و نوجوانان این محله را خرسند کند. بنابراین با اشتیاق فراوان قبول کرد.

فردوسی پور، توجه به نیازها و خواسته های بچه های نسل امروز را وظیفه دانست و گفت:وظیفه ورزشکاران، مردم خیرخواه و مسئولان اجرایی این است که علاوه بر حمایت های مادی و معنوی، تاحدتوانشان از غم و اندوه بچه ها بکاهند و برای رشد و پرورش آنها کوشش نمایند.

مجری باسابقه صدا و سیما در این روز پرخاطره پای صحبت بچه ها و نوجوان نشست، از کارگاه و دستاوردهای هنری آنان تماشا کرد و در مسابقه فوتبال محبت آمیز لحظه های شادی را برای آنان رقم زد. از صحنه های جالب در این روز، ضربه پنالتی عادل فردوسی پور به دروازه تیم حریف بود که هادی ملازاده شهردار ناحیه 3 منطقه 16 نتوانست آن را مهار کند و با فاصله اندکی از دستانش وارد گل شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 شهریور 1401 بروزرسانی: 30 شهریور 1401 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2436

به "تصاویر ، عادل فردوسی پور به یک شهردار ناحیه تهران گل زد؟ ، بچه های خزانه به آرزوی خود رسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، عادل فردوسی پور به یک شهردار ناحیه تهران گل زد؟ ، بچه های خزانه به آرزوی خود رسیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید