برق دو وزارتخانه پرمصرف قطع شد

به گزارش تور گرجستان ارزان، به گزارش خبرنگاران، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: در راستای اجرای مصوبه هیات دولت، برق 13 اداره پرمصرف شهر تهران امروز قطع شد.

برق دو وزارتخانه پرمصرف قطع شد

تسنیم نوشت، کامبیز ناظریان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اشاره به این که مصوبه هیات دولت به تمامی ادارات شهر تهران، ابلاغ و اخطار به پرمصر ف ها نیز داده شده است، گفت: همان طور که دولت وعده داده بود مدیریت مصرف برق را از ادارات و نهادهای اجرایی شروع کردیم و در این راستا از روز گذشته قطع برق پرمصرف های بخش اداری شروع شد.

وی اضافه نمود: طی روز جاری نیز برق 13 اداره و نهاد عمومی که به اخطارهای داده شده بی توجه بوده و مصرف برق خود را کاهش ندادند قطع شد که در این بین ساختمان های دو وزارت خانه و تعدادی از بانک ها نیز وجود داشت و این هشداری است تا ادارات نسبت به مقوله کاهش مصرف برق و مصوبه هیات وزیران، بی تفاوت نباشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ توضیح داد: طبق رویه مدیریت بحران، ادارات باید برای شرایطی از این دست، مجهز به مولدهای اضطراری باشند تا اختلالی در ارائه خدمات اداری به مراجعان و شهروندان به وجود نیاید.

وی ادامه داد: قطع برق ادارات پرمصرف شهر تهران به صورت جدی طی روزهای آینده نیز تا گذر از ایام گرم سال ادامه خواهد داشت و از همه مسئولان دستگاه های اجرایی درخواست داریم به منظور همراهی در تامین برق هموطنان با جدیت اجرای مصوبه ابلاغی مبنی بر ضرورت کاهش حداقل 30 درصدی مصرف برق در ساعات اداری را رعایت نمایند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 24 تیر 1401 بروزرسانی: 24 تیر 1401 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2386

به "برق دو وزارتخانه پرمصرف قطع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق دو وزارتخانه پرمصرف قطع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید