اولین واکنش ویلموتس به برکناری از باشگاه مراکشی، رقم غرامت مشخص شد

به گزارش تور گرجستان ارزان، به گزارش خبرنگاران، مدیران باشگاه راجا کازابلانکا روز گذشته برای تعیین شرایط سرمربیگری این تیم تشکیل جلسه دادند و در نهایت مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی خود را کنار گذاشتند.

اولین واکنش ویلموتس به برکناری از باشگاه مراکشی، رقم غرامت مشخص شد

ویلموتس در مدت حضورش در باشگاه راجا نتوانست رضایت هواداران و رسانه های مراکشی را جلب کند و برای کناره گیری از این تیم تحت فشار بود.

این مربی بلژیکی که سابقه کار در تیم ملی ایران را هم دارد، درباره کنار گذاشتنش از باشگاه راجا به سایت lavenir گفت: من به تصمیم و رای دموکراتیک احترام می گذارم.

وی همچنین از عملکردش در تیم راجا دفاع کرد و گفت: در سال 2022 و با ورود بازیکنان نو در جابجایی زمستانی، هیچ شکستی متحمل نشدیم، اما به تصمیم احترام می گذارم.

این صحبت های ویلموتس تایید کننده اخبار رسانه های مراکشی است که مدعی بودند مدیران راجا برای اخراج و یا ادامه همکاری با ویلموتس دچار اختلاف و دو دستگی شده اند.

همچنین مبلغ غرامت ویلموتس از تیم راجا هم از جمله مسائلی است که در روزهای اخیر و به ویژه بعد از انتشار خبر اخراجش حدس های زیادی را در پی داشته است.

در حالی که حتی خبرهایی مبنی بر غرامت 650 هزار یورویی ویلموتس در مراکش منتشر شده بود، سایت elbotola مدعی شد این مبلغ 2 میلیون درهم یعنی حدود 186 هزار یورو است.

ویلموتس با وجود برکناری از هدایت تیم راجا، احتمالاً تا ما ژوئن در مراکش می ماند چون دخترش در این کشور به مدرسه می رود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1401 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2320

به "اولین واکنش ویلموتس به برکناری از باشگاه مراکشی، رقم غرامت مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین واکنش ویلموتس به برکناری از باشگاه مراکشی، رقم غرامت مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید