5دلیل باخت تیم ملی بحرین به ایران، تعجب از نیمکت نشینی بازیکن گلزن

به گزارش تور گرجستان ارزان، به گزارش خبرنگاران، سایت کوره در تحلیل خود از باخت 3 بر صفر تیم ملی بحرین مقابل ایران به پنج دلیل اصلی اشاره نمود.

5دلیل باخت تیم ملی بحرین به ایران، تعجب از نیمکت نشینی بازیکن گلزن

خطای خط دفاعی

احمد نبیل و حمد شمسان مدافعان میانی بحرین و سید عیسی و ولید الحیام دو دفاع راست و چپ هماهنگ نبودند. درست است که قدرت ایران در وسط و خط حمله نهفته است اما خط دفاعی بحرین اشتباهات زیادی مرتکب شد.

قدرت فیزیکی

هلیوا سوزا سرمربی پرتغالی بحرین کاملاً مطلع بود که تیم ملی ایران دارای قدرت بدنی زیادی است. با این حال برنامه های او در بازی دادن به برخی از بازیکنان که پیش بینی می شد به خاطر اختلاف قدرت بدنی دو تیم نیمکت نشین باشند، بر خلاف انتظار بود.

عدم هماهنگی

بارزترین ویژگی تیم بحرین یعنی هماهنگی و جنگندگی در بازی با ایران غایب بود، زیرا بحرین کاملاً متفاوت از اولین تقابل بود و خطر بزرگی برای دروازه حریف ایجاد نمی کرد.

نیمکت نشینی گلزن تاریخی

عجیب است که اسماعیل عبداللطیف گلزن تاریخی تیم ملی بحرین در ترکیب اصلی این تیم غایب بود. همه معتقد بودند که سوزا از اسماعیل به خاطر تجربه و سرعت و توانایی اش در ایجاد موقعیت و گلزنی استفاده می نماید اما این بازیکن نیمکت نشین بود.

تعویض دیرهنگام

سوزا در انجام تغییرات بسیار دیر عمل کرد. اولین تغییر او در مسابقه پس از گل دوم ایران بود و این مربی می توانست در ابتدای نیمه دوم تغییرات را ایجاد کند تا فشردگی در وسط زمین و خط حمله را بیشتر کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1970

به "5دلیل باخت تیم ملی بحرین به ایران، تعجب از نیمکت نشینی بازیکن گلزن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5دلیل باخت تیم ملی بحرین به ایران، تعجب از نیمکت نشینی بازیکن گلزن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید