24 ساعت تا تحقق وعده مالی سعادتمند

به گزارش تور گرجستان ارزان، امروز (یک شنبه) آخرین فرصت مدیرعامل باشگاه استقلال برای تحقق وعده خود مبنی بر پرداختی بازیکنان استقلال است.

24 ساعت تا تحقق وعده مالی سعادتمند

به گزارش خبرنگاران، یکی از دغدغه های اصلی کادر مدیریتی باشگاه استقلال در حال حاضر مسائل مالی و شارژ مالی بازیکنان آبی پوش پایتخت است. احمد سعادتمند در این مدت به دنبال جمع آوری منابع مالی برای باشگاه بوده و باید طبق وعده ای که داده، بازیکنان استقلال را شارژ مالی کند.

تا اینجای کار یکی از اسپانسرهایی که مذاکرات متعددی با سعادتمند داشته است، در حال حاضر خود را آماده کرده است که با فراهم کردن تمهیدات لازم، در اولین فرصت کمک مالی خود را به باشگاه استقلال انتقال دهد و بعد از تحقق وعده خود به عنوان اسپانسر باشگاه معرفی شود.

البته این مذاکرات تا اینجای کار فقط در حد حرف و وعده بوده است و هیچ چیزی روی کاغذ نیامده است و در حال حاضر هیچ پولی به حساب باشگاه استقلال توسط هیچ اسپانسری واریز نشده است.

حال باید دید که چه اتفاقاتی برای تامین منابع مالی باشگاه استقلال رقم می خورد. تا اینجای کار مدیرعامل استقلال اظهار داشته است که با اشخاص حقیقی و حقوقی مختلفی برای تامین منابع مالی صحبت شده است و مبنای کار او بر این بوده است که افرادی که اهلیت لازم را دارند، به باشگاه استقلال کمک کنند و این باشگاه به خاطر یک میلیارد، 10 میلیارد تومان زیر بار قرض نرود.

تا اینجای کار مدیرعامل استقلال، صحبت های متعددی با پیشکسوتان و هنرمندان استقلالی داشته است و سعی داشته توجه آن ها را به خود جلب کند و حمایت آن ها را بگیرد اما این حرکت سعادتمند در صورتی ارزشمندتر خواهد بود که بتواند منابع مالی باشگاه را تامین کند و مطالبات بازیکنان آبی پوش پایتخت را فراهم کند.

طبق وعده های موجود، امروز (یک شنبه) آخرین فرصت مدیرعامل استقلال برای پرداختی و طلب بازیکنان است و سعادتمند همچنین باید منتظر وعده کمک های مالی نیز باشد تا با آن بتواند به قول های خود عمل کند و آن چیزی که گفته است را اجرایی کند و اگر اولین وعده سعادتمند در باشگاه استقلال عملی نشود، باید دید واکنش بازیکنان استقلال چه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1275

به "24 ساعت تا تحقق وعده مالی سعادتمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "24 ساعت تا تحقق وعده مالی سعادتمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید