کاهش سفرهای غیرضروری شبانه در پایتخت

به گزارش تور گرجستان ارزان، رئیس پلیس هدایت و رانندگی تهران عظیم از کاهش دور دورهای شبانه در بعضی خیابان های پایتخت اطلاع داد و گفت: حضور مستمر پلیس در این خیابان ها منجر به کاهش این تخلف شده است نه افزایش قیمت بنزین.

کاهش سفرهای غیرضروری شبانه در پایتخت

از پروفایل ما وبلاگ حامد دیدن نمایید.

به گزارش شهر، سردار محمد حسین حمیدی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا پلیس هدایت و رانندگی تهران عظیم برنامه ای برای دور دورهای شبانه دارد یا خیر، گفت: این بحث جدید نیست ولی نسبت به گذشته بسیار کاهش پیدا نموده و این اظهارات که بعضی اعلام می نمایند به دلیل بالا رفتن قیمت بنزین، دوردورها کاهش پیدا نموده، مورد قبول نیست.

او گفت: نظارت ها، کنترل ها، سامانه ها و سیستم هایی که پلیس از آنها برای کاهش این تخلف استفاده می نماید، بیشتر شده، برخوردها هم بیشتر شده و به همین دلیل نسبت به گذشته ما تخلف دوردور را کمتر داریم.

سردار حمیدی گفت: شاید در گذشته هفته ای یک شب پلیس طرح های برخورد با این تخلف را اجرا می کرد اما الان هر شب همکاران ما در محله هایی که از پیش مشخص شده، به صورت دائم و مستمر حضور دارند و همین موضوع باعث شده تا تخلفات به حداقل برسد.

به گزارش شهر و به نقل از خبر آنلاین، از رئیس پلیس هدایت و رانندگی تهران عظیم در پایان تأکید کرد: چنین تخلفی در حال حاضر دیگر فراوانی ندارد یعنی از تخلفات شایع در حوزه هدایت و رانندگی نیست درحالی که در بازه ای از زمان خیلی شایع بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1612

به "کاهش سفرهای غیرضروری شبانه در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش سفرهای غیرضروری شبانه در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید