پشت پرده شکایت یازالده از استقلال با اشتباه عجیب مدیران پیشین، درخواست غرامت 450 هزار یورویی بابت نامه ای که شبیه پیش قرارداد بود

به گزارش تور گرجستان ارزان، بازیکنی اهل کشور پرتغال با اشتباه عجیب مدیران پیشین استقلال از این باشگاه به فیفا شکایت نموده است.

پشت پرده شکایت یازالده از استقلال با اشتباه عجیب مدیران پیشین، درخواست غرامت 450 هزار یورویی بابت نامه ای که شبیه پیش قرارداد بود

به گزارش خبرنگار ورزشی تور گرجستان ارزان، بازیکنی پرتغالی به نام یازالده اخیراً شکایتی از باشگاه استقلال به فیفا ارائه نموده است. این بازیکن اهل پرتغال اواخر دی ماه سال 96 به ایران آمد. حضور او در ایران بنا به درخواست باشگاه استقلال بود. با این حال قراردادی با این بازیکن امضا نشد، اما چرا این بازیکن توانسته به فیفا شکایت کند؟ ماجرا از این قرار است که مسئولان سابق باشگاه استقلال درخواستی به این بازیکن ارسال می نمایند که به ایران بیاید و شرایط درخواست آنها باعث این شکایت گردیده است.

مسئولان باشگاه استقلال در نامه ای با امضای رضا افتخاری مدیرعامل پیشین استقلال، تمام موارد را برای این بازیکن ارسال کردند؛ مواردی چون مدت زمان قرارداد، نحوه و زمان پرداخت آن، میزان پاداش و... در این درخواست وجود داشته است. در واقع این نامه شبیه به دعوتنامه نبوده، بلکه مشابه پیش قرارداد بوده است. این بازیکن پرتغالی هم با اطمینان خاطر از عقد قرارداد با استقلال به ایران آمده بود که پس از انجام تست های پزشکی قراردادش را رسمی کند اما این اتفاق رخ نداد و در تست های پزشکی پذیرفته نشد. به همین دلیل یازالده اقدام به شکایت از باشگاه استقلال کرد.

در واقع اشتباه عجیب مدیران استقلال این باشگاه را دچار دردسری عجیب نموده و این بازیکن که فقط در تست پزشکی باشگاه حضور یافته درخواست 450 هزار یورو نموده است. استقلالی ها نیز با استفاده از وکلای بین المللی در مقام دفاع از خود برآمده و باید دید در نهایت این ماجرا به کجا کشیده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 197

به "پشت پرده شکایت یازالده از استقلال با اشتباه عجیب مدیران پیشین، درخواست غرامت 450 هزار یورویی بابت نامه ای که شبیه پیش قرارداد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده شکایت یازالده از استقلال با اشتباه عجیب مدیران پیشین، درخواست غرامت 450 هزار یورویی بابت نامه ای که شبیه پیش قرارداد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید