هوش مصنوعی کرج را در 1602 به تصویر کشید، عکس

به گزارش تور گرجستان ارزان، فرادید نوشت: در ادامه چند طرح جالب و دیدنی از شهر کرج در سال 1602 یعنی 200 سال دیگر را از نظر هوش مصنوعی مشاهده خواهید کرد. این پیش بینی ها با تجزیه و تحلیل ابزارهای تصویرسازی مبتنی بر هوش مصنوعی اجرا شده و بدون شک دقیق نخواهد بود.

هوش مصنوعی کرج را در 1602 به تصویر کشید، عکس

هوش های مصنوعی تصویر ساز مانند DALL-E 2 و Midjourney ناگهان در خصوص توجه بسیاری قرار گرفتند. به نظر می رسد که تعداد بیشتری از این ابزار در حال ظهوراند، اما همواره در دسترس عموم نیستند.

هوش های مصنوعی تصویرساز، عکس هایی که مد نظر شما هستند را ایجاد می نمایند. تنها کافی است برای آن ها بنویسید که چه در فکر دارید، مثلا تصویر یک گلدان با دو گل رز در کنار یک پنجره در هنگام غروب با نوشتن این عبارت به انگلیسی، هوش مصنوعی و عبارت شما را تحلیل نموده و بر اساس متنی که شما نوشتید، یک تصویر نو که مانند آن را در هیچ جا ندیدید ساخته می گردد.

البته هوش مصنوعی تصویرساز به شکلی ساخته شده که برای هر عبارت چندین تصویر می سازد تا شما میان تصاویر نهایی، حق انتخاب داشته باشید.

هوش مصنوعی تصویرساز از دل فناوری هایی تبدیل عکس چاپی به یک تصویر متحرک و بازسازی تصاویر قدیمی ساخته شده و درواقع با افزایش قدرت و توانایی هوش مصنوعی در ایجاد و درک تصویر، حالا شاهد آن هستیم که هوش های مصنوعی مختلف به خوبی حرف انسان را می فهمند و تصاویر نو خلق می نمایند.

البته این فناوری هنوز هم جای کار دارد و فعلا تصاویری خروجی با خطاهای بسیاری همراه است. اخیرا از هوش مصنوعی خواسته شده است تا کرج را در سال 1602 به تصویر بکشد.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 21 تیر 1402 بروزرسانی: 21 تیر 1402 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2563

به "هوش مصنوعی کرج را در 1602 به تصویر کشید، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوش مصنوعی کرج را در 1602 به تصویر کشید، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید