مرز وسیعی در منطقه 4 کرمان به حاشیه نشینی تبدیل گردیده است

به گزارش تور گرجستان ارزان، محمدحسین مومنی در مصاحبه با خبرنگاران توسعه کمربند سبز را گامی در راستای جلوگیری از حاشیه نشینی عنوان و اظهار کرد: البته در این راستا مسئله خشکسالی و کمبود آب سبب کند شدن روند کار گردیده است که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام گردیده، توسعه و گسترش کمربند سبز به زودی به مرحله اجرایی برسد.

مرز وسیعی در منطقه 4 کرمان به حاشیه نشینی تبدیل گردیده است

وی اضافه کرد: همچنین برای حل معضل حاشیه نشینی، تعداد واحدهای گشتی در این منطقه را افزایش داده و امکانات لازم را برای این امر اختصاص داده ایم.

وی در خصوص مسئله حاشیه نشینی در این منطقه گفت: مرز بسیار وسیعی در این منطقه به حاشیه نشینی تبدیل گردیده است که از سمت شهرک صنعتی آغاز گردیده و تا محدوده کوره ها، جاده ماهان، سرآسیاب و اطراف آن و مرز ده بالا ادامه دارد.

مومنی با اشاره به اینکه در زمینه حل معضل حاشیه نشینی، شهرداری به تنهایی نمی تواند اقدام کند، توضیح داد: در این راستا همکاری ارگان های مختلف از قبیل دستگاه های قضایی، نیروی انتظامی و مسکن و شهرسازی لازم و لازم است.

شهردار منطقه چهار کرمات ادامه داد: با توجه به وسعت منطقه و وسعت خط مرزی که این منطقه با بافت ها و سکونت گاه های غیر رسمی دارد، سعی داریم با همکاری نیروی انتظامی و احکامی که در این زمینه صادر گردیده، بتوانیم زمین هایی که در آنها ساخت و سازهای غیر مجاز انجام شده را به بیت المال برگشت دهیم.

وی با اشاره به اینکه شهرک صنعتی اخیرا به محدوده شهری اضافه و به شهرداری ابلاغ گردیده است، اضافه کرد: در این راستا مقرر گردیده با همکاری سازمان مسکن و شهرسازی اقداماتی از جمله احداث پارک و آسفالت و بهسازی معابر در این محدوده صورت گیرد تا مردم از حاشیه نشینی فاصله بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 120

به "مرز وسیعی در منطقه 4 کرمان به حاشیه نشینی تبدیل گردیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرز وسیعی در منطقه 4 کرمان به حاشیه نشینی تبدیل گردیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید