طبیعت زیبای ساموئی

به گزارش تور گرجستان ارزان، ساموئی یکی از مناطقی در کشور تایلند است که یک بار هم که شده باید به بازدید آن بروید. طبیعت مثال زدنی این شهر باعث شده است که گردشگران بسیاری برای بازدید از طبیعت ساموئی عازم کشور تایلند شوند.

طبیعت زیبای ساموئی

باغ های بهشت ساموئی

باغ‌های بهشت ساموئی در ارتفاع بالایی قرار گرفته‌اند. در کنار یک آبشار کوچک و پیکره‌هایی تراشیده شده از سنگ توسط هنرمندی به نام Nim Thongsuk ساخته شده‌اند که از بهترین جاذبه‌های این باغ به شمار می‌روند. این فرد در سن 77 سالگی در سال 1976 این باغ را ساخت. برای بازدید از طبیعت شگرف این باغ با تور ساموئی همراه شوید.

پارک ملی آنگ تونگ ساموئی

این پارک شگفت‌انگیز از 42 جزیره کوچک تشکیل شده است که همگی با جنگل‌های انبوه پوشیده شده‌اند و محل زندگی حیوانات مختلفی همچون میمون‌های دم دراز و بوزینه های قد کوتاه است. صخره و پرتگاه عظیم، غارها و تالاب های مخفی هم از دیگر جاذبه‌های طبیعی این پارک در ساموئی هستند.

باغ های پروانه ساموئی

این باغ محل زندگی بیش از 200 گونه پروانه یکی از شناخته شده‌ترین جاذبه‌های کشور تایلند می‌باشد.

آبشار ناموآنگ ساموئی

آبشار ناموآنگ از دو آبشار مجزا تشکیل شده که اولی 18 متر ارتفاع داشته و دیگری 80 متر ارتفاع دارد. آبشار ناموآنگ از زیباترین و جاذبه‌های ساموئی به شمار می‌رود و از جذاب‌ترین جاذبه‌هایی است که می‌توانید در این شهر از مشاهده آن لذت ببرید. مسیر رسیدن به آبشار اول کمی شیب‌دار است و مسیر آبشار دوم به دلیل ریزش آب آبشار به اطراف و همین طور بر روی تخته سنگ ها مقداری لغزنده می‌باشد. بنابراین در سفر به هر دو آبشار به شم توصیه می‌کنیم کفش مناسب به همراه داشته باشید. در پایین هر دو آبشار استخرهای کوچکی نیز وجود دارند که در صورت شلوغ نبودن آن ها، می توانید لذتی وصف نشدنی  را با آب تنی کردن در پایین آبشار تجربه نمایید.

انتشار: 23 مرداد 1396 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 18

به "طبیعت زیبای ساموئی" امتیاز دهید

1 کاربر به "طبیعت زیبای ساموئی" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طبیعت زیبای ساموئی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید