سریال هاوک آی؛ هر آنچه از بازیگران، زمان انتشار و جزئیات دیگر می دانیم

به گزارش تور گرجستان ارزان، زمان آن فرا رسیده است که مشعل را به یکی دیگر از قهرمانان دنیای سینمایی مارول منتقل کنیم. فاز 4 مارول شامل تعدادی قهرمان نو در صحنه بوده و قهرمانان قدیمی نقش های نوی را به عهده گرفته اند. در سریال هاوک آی در دیزنی پلاس شاهد پیوستن یک قهرمان شگفت انگیز نو دیگر خواهیم بود.

سریال هاوک آی؛ هر آنچه از بازیگران، زمان انتشار و جزئیات دیگر می دانیم

بعد از انتقام جویان: انتها بازی، کلینت بارتون (جرمی رنر) یک قهرمان نو را آموزش می دهد تا راه او را دنبال کند. هواداران مدت ها منتظر تماشا هاوک آی دوم، کیت بیشاپ، در مارول بودند و اکنون با بازی هیلی استاینفلد در این نقش، انتها به آرزوی خود می رسند.

تعدادی دیگر از شخصیت های نو هم به این ترکیب پیوسته اند و به نظر می رسد هاوک آی برای هواداران این کماندار دوست داشتنی، مجموعه ای سرگرم کننده خواهد بود.

تریلر سریال

ما هنوز تریلری از این سریال مشاهده ننموده ایم. با وجود شروع کار در اواخر سال 2021، هواداران می توانند انتظار داشته باشند به زودی یک تریلر یا تیزر از هاوک آی منتشر شود. پس فضای مجازی را زیر نظر داشته باشید تا به محض انتشار، از آن با خبر شوید.

تاریخ انتشار

در حالی که هنوز تاریخ اکرانی برای سریال تأیید نشده است، ما می دانیم که این مجموعه زمانی در نیمه دوم سال 2021 وارد بازار خواهد شد. جالب اینجاست در حالی که تقریبا تمام پروژه های دیگر مارول به علت کرونا با تأخیر روبه رو شده اند، به نظر می رسد هاوک آی تنها اثری باشد که طبق برنامه پخش شود.

در حال حاضر، مارول پروژه های عظیمی برای اواخر سال دارد. شانگ چی و افسانه ده حلقه در ماه سپتامبر، جاودانگان در ماه نوامبر و مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست در دسامبر 2021 اکران می شوند. بنابراین این احتمال وجود دارد که هاوک آی در ماه اکتبر پخش شود اما باید منتظر تأیید رسمی بمانیم.

بازیگران سریال

جرمی رنر در نقش اصلی کلینت بارتون یا هاوک آی باز خواهد گشت و انتظار می رود بقیه خانواده یعنی بن ساکاموتو، آوا روسو و کید وودوارد در نقش کلینت کوپر، لیلا و ناتانیل هم حضور داشته باشند.

هایلی استاینفلد در نقش کیت بیشاپ یا هاوک آی بعدی بازی خواهد نمود. از دیگر بازیگران اعلام شده در این سریال می توان به ورا فارمیگا، فرا فی، تونی دالتون، زان مک کلارن، برایان ارسی جیمز و الاکوا کاکس اشاره نمود. فلورنس پیو هم مانند فیلم بیوه سیاه در نقش یلنا بلووا بازی می نماید.

شخصیت های نو سریال

کیت بیشاپ با بازی هیلی استاینفلد عظیم ترین شخصیت نو مارول است که در این سریال ظاهر می شود. در کمیک ها، کیت یک مبارز و کماندار قدرتمند است که ممکن است حتی در هاوک آی بودن، بهتر از کلینت باشد.

او یکی از اعضای بنیان گذار انتقام جویان جوان در کنار دیگر قهرمانان است (بسیاری از آن ها قبلا در فیلم های اخیر مارول، بی سر وصدا معرفی شده اند). کیت صریح، صادق و سرسخت است و با مربی خود رابطه ای خوب و صمیمی دارد.

ورا فارمیگا در نقش مادر کیت، النور بیشاپ بازی خواهد نمود. این شخصیت فقط چند بار در کمیک ها حضور داشته است که در آن ها به نام مادر عظیم خانواده ثروتمند بیشاپ معرفی می شود. اعتقاد بر این بود که او مرده است اما انتها در این مجموعه شاهد او هستیم.

فرا فی به نام شخصیتی به نام کازی ظاهر خواهد شد. این نام مخفف نام کازمیرز کازمیرچاک است. او بیشتر به نام دلقکی مزدور شناخته می شود. این شخصیت شرور کمیک بوکی، مسؤول صدمه زدن به شنوایی کلینت است. بسیار احتمال دارد که سریال شامل این بخش خاص از داستان باشد.

تونی دالتون در نقش جک داکسن، مربی سابق کلینت که هواداران کمیک او را با نام شمشیرزن می شناسند، بازی خواهد نمود. او در کمیک بوک ها، هم یک شخصیت شرور و هم یک قهرمان بوده و در مقطعی از زمان عضو انتقام جویان بوده است.

الکوا کاکس یکی دیگر از بازیگران نو مارول است که در این سریال در نقش مایا لوپز یا اکو ظاهر می شود. اکو که یک آمریکایی بومی از قوم چین است، ناشنوا به دنیا آمد و توانایی تقلید از هر مهارتی را که ببیند، دارد. در واقع او مانند تسک مستر است که می تواند هم در مبارزه و هم در استعدادهای هنری مانند نواختن پیانو بدرخشد. کاکس یکی از اولین بازیگران واقعا ناشنوا است که در مارول نقش یک شخصیت ناشنوا را بازی می نماید.

طبق گزارش ها یک اسپین آف هم برای شخصیت اکو ساخته می شود، بنابراین باید انتظارات عظیمی از او داشته باشید.

زان مک کلارنون در نقش پدر مایا، ویلیام لوپز و برایان ارسی جیمز در نقشی بازی می نماید که هنوز نامشخص است.

زمان شروع و انتها فیلم برداری سریال

فیلم برداری سریال هاوک آی در اوایل دسامبر سال 2020 شروع شد و تقریبا در همان زمان، بازی استاینفلد در نقش کیت بیشاپ تأیید شد. این سریال در نیویورک و آتلانتا فیلم برداری شده است.

بودجه این مجموعه نسبتا سنگین است و گفته می شود که مارول 200 میلیون دلار فقط برای آن هزینه نموده است. بیشتر فیلم برداری در نیویورک اجرا شده است و مراحل فراوری سریال در 21 آوریل 2021 تمام شد.

درست مانند وانداویژن و شاهین و سرباز زمستان، داستان هاوک آی هم پس از وقایع انتقام جویان: بازی انتهای اتفاق خواهد افتاد. با توجه به جدول زمانی سریال ها و فیلم های فاز 4، این سریال احتمالا هم زمان با مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست پخش شود.

این مجموعه بعلاوه به زمانی که کلینت در واقع رونین بود هم می پردازد و این احتمال وجود دارد که روزهای ابتدایی کلینت را نمایش دهد که کوشش می کرد کماندار شود و به قهرمانی که می شناسیم و دوستش داریم تبدیل شود.

داستان سریال

در حالی که ما درباره بعضی از اتفاقات این مجموعه اطلاعات داریم اما هنوز تأییدی درباره جزئیات دقیق طرح داستان هاوک آی وجود ندارد. می دانیم که این نمایش در درجه اول به کلینت می پردازد که کیت را برای جایگزینی خودش، تمرین می دهد و هم چنین خواهیم دید زمانی که کلینت، رونین بود، چه تأثیری بر وی داشته است.

ممکن است شاهد حرکاتی از انتقام جویان جوان باشیم. در سریال وانداویژن، ویکان و اسپید، فرزندان اسکارلت و واندا را دیدیم و احتمال این که دوباره آن ها را ببینیم وجود دارد. بعلاوه الی بردلی هم که در سریال شاهین و سرباز زمستان حضور داشت، پتانسیل بالایی دارد.

انتقام جوی جوان دیگر، کیسی لنگ است که قبلا مدتی در مارول حضور داشته و برای اولین بار در فیلم مرد مورچه ای ظاهر شد. کاترین نیوتن در نقش شخصیت او در فیلم آینده مرد مورچه ای بازی خواهد نمود.

کیت بیشاپ اولین انتقام جوی نو است که نقشی محوری در مارول دارد. بنابراین شاید شاهد نوعی آماده سازی برای ساخت تیم آینده او باشیم. با وجود شرایط انتقام جویان سابق که در حال حاضر نامعلوم است، این تیم جوان ممکن است حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

این سریال تا حدودی بر اساس کمیک تحسین شده هاوک آی ساخته می شود که از 2012 تا 2015 پخش شد. این مجموعه خاص، برنده جوایز هاروی و آیزنر شده و به نام یکی از برترین نسخه های مارول به یادگار مانده است.

این کمیک ها نگاهی جدا از شخصیت یک انتقام جو، به زندگی کلینت داشتند. در آن ها ما می بینیم که او چگونه روزهای جوانی خود را به نام یک پسر معمولی سپری می نماید و با وجود نداشتن اسلحه های عظیم، هم چنان درگیر ماموریت های فرعی می شود اما به وسیله شریک زندگی اش، مورد تمسخر قرار می گیرد.

این مجموعه هم چنین دارای داستان هایی درباره رویارویی کلینت با گانگسترهای محلی و از دست دادن قدرت شنوایی او بود. در واقع به جای نشان دادن او به نام یک ابرانسان، کلینت را به نام یک مرد عادی، با تمام محدودیت های یک انسان نشان می داد.

این یکی از برترین آثار مارول بود و اگر سریال چیزی شبیه به کمیک ها باشد، هاوک آی مطمئنا یک مجموعه شگفت انگیز خواهد بود.

پیش نمایش هاوک آی در صحنه های انتهای بیوه سیاه

هشدار: لو رفتن داستان بیوه سیاه در ادامه متن

در صحنه های پس از تیتراژ فیلم بیوه سیاه، یلنا بلووا با بازی فلورنس پیو را در کنار والنتینا می بینیم. والنتینا به او ماموریتی نو می دهد و به او می گوید باید هاوک آی را که مسؤول مرگ ناتاشا است بکشد. بنابراین احتمالا در ادامه، شاهد درگیری یلنا و هاوک آی خواهیم بود.

منبع: Collider

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2043

به "سریال هاوک آی؛ هر آنچه از بازیگران، زمان انتشار و جزئیات دیگر می دانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال هاوک آی؛ هر آنچه از بازیگران، زمان انتشار و جزئیات دیگر می دانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید